• Informacje na temat:

  rihanna princess of china

Artykuły na temat: rihanna princess of china
 • Rihanna jako gejsza. Zobacz!

  Rihanna znów prowokuje. Tym razem jako "gangsterska gotycka gejsza".

 • Rihanna i Beyonce dołączą do Coldplay na Super Bowl 2016?

  ...wszystkimi tancerzami" - czytamy w "Daily Mirror". Przypomnijmy, że grupa Coldplay nagrała z Rihanną utwór "Princess of China", natomiast Beyonce użyczyła swojego wokalu na najnowszej płycie zespołu "A Head Full Of Dreams" (słyszymy ją w piosenkach "Hymn For The Weekend" oraz "Up&Up"). Zobacz teledysk "Princess of China": Sprawdź tekst utworu "Princess of China" w serwisie Teksciory.pl!

 • "Rihanna nie jest artystką"

  Coldplay, która z Rihanną nagrała singel "Princess of China". Freddie Cowan twierdzi, że grupa Chrisa Martina cierpi na przerost ambicji. "Nie słyszałem tej piosenki, ale to jest Coldplay. Zrobią, co(...) dyskwalifikuje ją jako artystkę. "Rihanna nie jest artystką. Ma 15 osób piszących teksty, 15 kompozytorów piosenek i 15 producentów, którzy chcą się zabić za miejsce na jej płycie. Ona jest tylko twarzą tego...

 • Zaskoczenie. Rihanna zaśpiewa na płycie Coldplay

  Lider Coldplay, Chris Martin wyjawił, że Rihanna wystąpi gościnnie na nowym albumie zespołu. Album "Mylo Xyloto" będzie w sprzedaży od 24 października.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Rihanna i Chris Martin w finale show! Kto się w nich wcieli?

  Tym razem uczestnicy zaprezentują się jako gwiazdy, które sami wybrali. Możemy zdradzić, że w jednym z duetów wystąpią Ola Gintrowska i Marcel Sabat. Kim będą? Para przeistoczy się w Rihannę i Chrisa Martina w piosence zespołu Coldplay "Princess Of China". Czy uda im się odtworzyć klimat tego utworu? W finałowym odcinku (11 listopada) o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą...

 • Chris Martin i Rihanna. Czy to jest przyjaźń, czy to jest...

  Coldplay (zespół Chrisa Martina) i Rihanna wykonali razem piosenkę "Princess Of China" podczas ceremonii zamknięcia londyńskiej paraolimpiady. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że Martin i Rihanna(...) China": Sprawdź tekst "Princess Of China" w serwisie Teksciory.pl. Dodaj własne tłumaczenie! Czy spostrzeżenia fanów są wyssane z palca? Czekamy na wasze komentarze!

 • VMA 2012: Po pięć nominacji dla Rihanny i Drake'a

  Rihanna i Drake mają duże szanse, aby zawładnąć tegorocznymi MTV Video Music Awards, po tym jak oboje otrzymali największą liczbę nominacji.

 • To będzie ich ostatni album?

  ...spodziewać się niczego więcej" - podkreślił Chris Martin. Do sieci trafiła właśnie pochodząca z albumu "Xylo Myloto" piosenka "Princess Of China", na której wraz z Coldplay wystąpiła Rihanna. Posłuchaj "Princess Of China": Przeczytaj również: Zaskoczenie. Rihanna zaśpiewa na płycie Coldplay Zobacz teledyski Coldplay na stronach INTERIA.PL!

 • Coldplay: Jak to z "chińską księżniczką" było...

  .... Mowa o utworze "Princess Of China", w którym Rihanna gościnnie zaśpiewała. Posłuchaj tego utworu: Zobacz teledyski Coldplay i Rihanny na stronach INTERIA.PL!

 • Kulisy Grammy: Popsuty mikrofon, papież na czerwonym dywanie

  ...i Chrisa Martina. Wokaliści zaprezentowali akustyczną, kameralną wersję piosenki Colplday - "Princess Of China". Niewątpliwie najważniejszą, najbardziej uważnie obserwowaną gwiazdą wieczoru była(...) występowała w dalszej części uroczystości. Na czerwonym dywanie najwięcej emocji budziły dwie wokalistki: Nicki Minaj i Rihanna . Pierwsza z nich postanowiła wywołać mini skandal, przychodząc pod...