• Informacje na temat:

  rihanna przekonajcie

Artykuły na temat: rihanna przekonajcie
 • Ewelina Lisowska kopiuje Rihannę?

  ...taka, że u Riri na bogato, a to Eweliny to g**no" - niewybrednie pisze jedna z komentujących internautek. "Gdyby Ewelina nagrała teledysk wcześniej niż Rihanna, Rihanny nikt by nie oskarżał o kopiowanie, bo przecież to Rihanna, co nie?" - broni piosenkarki inna internautka. Ktoś inny zwraca uwagę, że "W stronę słońca" przypomina klip... "Twa energia" Dody. Czy rzeczywiście klip Eweliny Lisowskiej...

 • Rihanna i Britney Spears razem. Zobacz!

  Swift, Taio Cruz, Rihanna, Lady Gaga, Mumford & Sons czy Katy Perry. Na ceremonii rozdania Billboard Music Awards wystąpili m.in. wokalista Cee Loo Green i piosenkarka Beyonce, która efektownie wykonała swój najnowszy przebój "Run The World (Girls)". Aplauz wzbudził również duet Rihanny i Britney Spears w kontrowersyjnej piosence "S&M". O tym duecie będzie się jeszcze długo mówiło! Przekonajcie się...

 • Rihanna szykuje podwójny album? Ma być pełen hitów

  ..."Rihanna nie była zadowolona z odbioru jej ostatniej płyty. Mimo że uwielbiała jej brzmienie, to zdała sobie sprawę, że potrzebuje nowego projektu pełnego przebojów, aby uniknąć drugiej pod rząd(...) zawierał numery bardziej eksperymentalne. Dlaczego powstają aż dwie płyty? Ponieważ Rihanna nie jest przekonana do pomysłu zmieszania dwóch typów piosenek na jednym wydawnictwie. Fani piosenkarki...

 • Rihanna: Wyobraźnia pracuje

  Nowy singel "Te Amo" Rihanny zwyciężył w kolejnym notowaniu plebiscytu Przebój Lata 2010.

 • Rihanna wróciła do swojej pierwszej miłości

  Podczas wizyty w rodzinnym Barbadosie wokalistka Rihanna nawiązała bliskie kontakty ze swoim pierwszym partnerem - donoszą brytyjskie media.

 • Rihanna i jej chłopak pozwani

  Piosenkarka Rihanna i jej partner wokalista Chris Brown zostali oskarżeni przez paparazzo o pobicie!

 • Rihanna: "Pornograficzna i ohydna"?

  Piosenkarce Rihannie nie udało się zaskarbić uznania świata mody. Kolekcja ubrań zaprojektowana przez gwiazdę pop została określona jako "ohydna".

 • Recenzja Rihanna "Anti": Bez skrótów, bez nudy

  Na skrzyżowaniu popu i r'n'b, w miejscu gdzie rezyduje Rihanna ruch jest duży, a światła szybko się zmieniają. Ale dziewczyna z Barbadosu przytomnie kieruje swoją karierą. Umie pojechać bezpieczne i docisnąć pedał gazu.

 • Córka Whitney Houston czy Rihanna?

  Kto zagra zmarłą Whitney Houston w filmie poświęconym zmarłej w lutym wokalistce? O rolę starają się piosenkarka Rihanna i Bobbi Kristina, córka nieżyjącej gwiazdy.

 • Rihanna: Zmęczenie i profesjonalizm

  Rihanna nie dała odczuć w Łodzi, że jej koncert jest czymś więcej niż kolejnym przystankiem światowej trasy koncertowej. Ale kilkanaście tysięcy widzów zobaczyło w Atlas Arenie show wart wydanych pieniędzy na bilet, a profesjonalizm pochodzącej z Barbadosu wokalistki to rzecz bezdyskusyjna.