• Informacje na temat:

  rihanna style

Artykuły na temat: rihanna style
 • Rihanna zabłyśnie w modowym świecie? "Chcę zyskać szacunek jako projektantka"

  Rihanna, oprócz działalności muzycznej, ma też własną linię kosmetyków, projektuje bieliznę i ubrania sportowe. Teraz przyszedł czas na bardziej ekskluzywną odzież i prace pod szyldem luksusowego domu mody. Gwiazda projektuje własną kolekcję ubrań z nadzieją, że zostanie uznaną w świecie mody projektantką.

 • Przebój Roku RMF FM 2016: Kungs vs Calvin Harris i Rihanna

  ...- "Gangnam Style" Psy - ma ponad 2,7 mld, ale od połowy lipca 2012 r. Reżyserem teledysku "This Is What You Came For" jest Emil Nava, który już wcześniej realizował klipy da Calvina Harrisa. Oprócz niego...

 • "Gangnam Style": O co w tym chodzi?

  Prawie 120 mln odtworzeń w ciągu niespełna dwóch miesięcy - takiego wyniku koreańskiemu wokaliście i raperowi o pseudonimie Psy mogą pozazdrościć nawet takie gwiazdy jak Rihanna czy Lady Gaga.

 • Rihanna w Cannes: Stylizacja na miarę diwy

  Na festiwalu filmowym w Cannes Rihanna olśniła kreacją od Diora i nietuzinkowymi dodatkami. Światowej sławy wokalistka wciąż wzbudza emocje za sprawą swoich oryginalnych stylizacji.

 • Rihanna ikoną stylu

  Amerykańska Rada Projektantów Mody (CFDA) uznała Rihannę za ikonę stylu. "Rihanna jest najbardziej ekscytującą ambasadorką mody" - przyznali eksperci CFDA, uzasadniając przyznanie jej nagrody, którą wokalistka odbierze 2 czerwca w Nowym Jorku.

 • Rihanna za ostra

  Rihanna została zmuszona do zmiany nazwy swojego nowego albumu po tym, jak larum podnieśli współpracujący z nią spece od marketingu i handlu, którzy twierdzili, że nazwa jest zbyt dosłowna i ostra. Kontrowersyjny tytuł nie został bowiem dobrze przyjęty przez kilka największych amerykańskich sklepów. Dlatego też Rihanna, pod groźbą niewydania płyty, musiała zweryfikować swoje plany i zmienić nazwę...

 • Tyler, The Creator z utworem, który odrzuciła Rihanna i Justin Bieber. Osiągnie sukces?

  Na najnowszym albumie Tylera znalazł się kawałek, który pierwotnie został stworzony dla Justina Biebera, a gdy ten go odrzucił, zaproponowano go Rihannie. Ostatecznie utwór wykonuje sam autor -Tyler, a utwór ma duże szanse, by wejść na najwyższe pozycje zestawienia magazynu "Billboard".

 • Czyj styl kopiuje Doda?

  Christina Aguilera, Rihanna, Victoria Beckham i Kate Moss - to na nich, zdaniem kolorowej prasy, wzoruje się Doda.

 • Rihanna powinna iść na odwyk?

  W środę (9 maja) 24-letnia Rihanna opublikowała na Twitterze zdjęcie, na którym widnieje jej ręka z założonym na przedramieniu wenflonem. Gwiazda poinformowała również fanów śledzących jej wpisy(...) z nich Rihanna mieszała podejrzany biały proszek, na innym tańczyła ze striptizerką w nocnym klubie. Jak twierdzą osoby z otoczenia piosenkarki, zdjęcia wiernie oddają styl życia, jaki prowadzi...

 • Jazzman wziął się za Rihannę

  Jazz to wolność - twierdzi pianista i wokalista Jamie Cullum. Dlatego też nic nie przeszkodziło mu wziąć na warsztat hitu Rihanny "Don't Stop the Music". Zobaczcie teledysk do tego utworu i przekonajcie się, jak Jamie poradził sobie z tą piosenką.