• Informacje na temat:

  rihanna tatuaże

Artykuły na temat: rihanna tatuaże
 • Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim

  Podczas pobytu w Nowej Zelandii Rihanna ozdobiła dłoń tatuażem maoryskim, wykonywanym tradycyjną metodą, w której tusz wtłaczany jest pod skórę przy użyciu dłuta i knypla.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Rihanna może mieć kłopoty

  Rihanna była widziana w zeszłym tygodniu w nowojorskim salonie tatuażu East Side Ink, gdzie własnoręcznie ozdobiła trójkę pracowników. Według serwisu TMZ, gwiazda wytatuowała trzem osobom litery(...) tatuaże mogą jedynie osoby posiadające specjalną licencję. Tym samym piosenkarka wykonując tatuaże złamała prawo. "Zajmujemy się tym incydentem" - skomentował rzecznik prasowy nowojorskiego wydziału ds...

 • Nowy tatuaż gwiazdy. Przesadziła?

  Gwiazda pop Rihanna ma nowy tatuaż. Kontrowersyjny?

 • Rihanna uzbrojona po zęby

  Rihanna zamienia się w twardą, uzbrojoną po zęby ekspertkę od broni palnej w nadchodzącym filmie "Battleship - Bitwa o Ziemię". Żeby lepiej wczuć się w swoją rolę, korzysta z pomocy prawdziwej oficer marynarki wojennej - Jacqueline Carrizosy.

 • Aaron Carter wytatuował sobie na twarzy Rihannę. Fani boją się o jego zdrowie

  Wokalista Aaron Carter, który popularnością cieszy się od dłuższego czasu głównie za sprawą skandali, znów postanowił przykuć uwagę fanów. Tym razem gwiazdor wytatuował sobie na twarzy podobiznę Rihanny.

 • Tatuaż z twarzą pobitej Rihanny?

  Przypomnijmy, że w 2009 roku Chris Brown dotkliwie pobił ówczesną partnerkę Rihannę. Gdy kilka dni temu piosenkarz pochwalił się nowym tatuażem prezentującym zdeformowaną twarz kobiety, amerykańskie(...) czaszkę z dnia Wszystkich Świętych, którą zobaczył wymalowaną na jednej ze ścian" - wytłumaczył reprezentant wokalisty. "To nie jest Rihanna ani twarz pobitej kobiety, jak błędnie podano" - dodał...

 • Nowy tatuaż Rihanny. Wideo!

  ..."Nigdy błąd, zawsze lekcja" - te słowa wytatuowała sobie Rihanna na klatce piersiowej.

 • Rihanna znów prowokuje. Ktoś zaskoczony?

  Supergwiazda muzyki pop Rihanna znów prowokuje. Na okładce nowej płyty pod znamiennym tytułem "Unapologetic" (ang. nieskruszona) piosenkarka pozuje topless.

 • Rihanna: Co klip to skandal

  ...). Seksualność Rihanny to główna, ale nie jedyna przyczyna, dla której teledyskom wokalistki towarzyszy z reguły aura kontrowersji, czy wręcz skandalu. To już stały fragment gry: Rihanna publikuje(...), właśnie zabiłam faceta" "Man Down" - teledysk, w którym Rihanna mści się na napastującym ją mężczyźnie, został przez wielu uznany za gloryfikowanie zabijania. Bohaterka grana przez piosenkarkę już na...

Zdjęcia na temat: rihanna tatuaże