• Informacje na temat:

  rihanna twarz

Artykuły na temat: rihanna twarz
 • Rihanna chciała się oszpecić

  Rihanna (24 l.) przyznała, że zamierzała zrobić sobie tatuaż na twarzy. Na szczęście dla wszystkich jej osobisty tatuażysta odmówił wykonania ozdoby.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Stefano Terrazzino najlepszy w finale!

  Fantastyczne wykonania, wielkie emocje i wzruszenia. W sobotę, 9 maja, wieczorem odbył się wielki finał 3. już edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Bezkonkurencyjny okazał się śpiewający tancerz Stefano Terrazzino, który pokonał swoich konkurentów.

 • "2XL": Marek Kaliszuk wystąpi w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”

  Marek Kaliszuk, czyli Jurek Kojder z serialu "2XL", będzie uczestnikiem programu "Twoja twarz brzmi Znajomo". Aktor znany z roli Bogusia w serialu "M jak Miłość" stanie w szranki między innymi z Joanną Liszowską, Mają Bohosiewicz, Magdą Steczkowską i Jackiem Kawalcem. Pierwszy odcinek programu będzie można zobaczyć na antenie telewizji Polsat we wrześniu. Jednocześnie Marek Kaliszuk pracuje nad...

 • Tatuażysta uratował twarz Rihanny

  Rihanna przyznała, że zamierzała zrobić sobie tatuaż na twarzy. Na szczęście dla wszystkich jej osobisty tatuażysta odmówił wykonania ozdoby.

 • Absurdalny pozew przeciwko Rihannie

  ...śmiertelna odmiana z Barbados [stamtąd pochodzi Rihanna]" - twierdzi. "Kiedy z powodu zatajenia przede mną choroby i w konsekwencji zarażenia mnie zagroziłem jej pozwem, zaczęła uderzać się w twarz...

 • Rihanna przerwała milczenie

  Pochodząca z Barbadosu wokalistka pop Rihanna po raz pierwszy opowiedziała mediom o swoim dramacie.

 • Rihanna wybaczy byłemu chłopakowi?!

  Czyżby Rihanna była gotowa wybaczyć swojemu byłemu partnerowi? Piosenkarka zgodziła się na ograniczenie zakazu zbliżania się do niej Chrisa Browna , który ustanowiono nad nim za pobicie gwiazdy.

 • "Rihanna czuje się dobrze"

  Rihanna, za pośrednictwem swoich przedstawicieli, podziękowała wszystkim za wsparcie po tym, jak światło dzienne ujrzało szokujące zdjęcie, na którym widać pełną obrażeń twarz wokalistki.

 • Zmasakrowana twarz Rihanny!

  Przypomnijmy, w niedzielę, 8 lutego, między 21-letnią Rihanną i jej partnerem Chrisem Brownem doszło do kłótni w samochodzie podczas powrotu z imprezy poprzedzającej galę Grammy. Doszło do rękoczynów. Według amerykańskiej prasy plotka rskiej, Rihanna została dotkliwie pobita. Najprawdopodobniej dlatego piosenkarka przesunęła datę występu w Malezji, przewidzianego początkowo...

 • Rihanna zachwyca się Cheryl Cole

  Rihanna wyznała, że marzy o współpracy z brytyjską piosenkarką Cheryl Cole, którą uważa za "najpiękniejszą kobietę, jaką kiedykolwiek spotkała".

Zdjęcia na temat: rihanna twarz
Wideo na temat: rihanna twarz
 • Fatalna fryzura Rihanny

  Nowa fryzura Rihanny wydłuża jej, i tak zbyt pociągłą, twarz. Nowy Jork, 18 czerwca.

 • Twarz anioła

  Zanim powstał film, o tej historii było głośno na całym świecie. Prasa pisała, że "jest w niej wszystko, czego potrzebuje dobry kryminał: morderstwo, miłość, seks, narkotyki, piękna podejrzana i kontrowersyjny prokurator snujący teorię satanistycznej orgii seksualnej, która miała doprowadzić do śmierci niewinnej dziewczyny". "Twarz anioła" to film inspirowany kontrowersyjną i prawdziwą historią "pięknej morderczyni", która stała się celebrytką, znaną jako "Foxy Knoxy", między innymi dzięki...

 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.