• Informacje na temat:

  rihanna zdradziła

Artykuły na temat: rihanna zdradziła
 • Rihanna pokazała tysiące prywatnych, niepublikowanych dotąd zdjęć

  Rihanna zdradziła na swoim Instagramie, że od pięciu lat pracowała nad autobiograficznym albumem, który jeszcze w październiku odda w ręce fanów. Publikacja "The Rihanna Book" zawiera tysiące prywatnych zdjęć artystki, dobranych i ułożonych tak, by przedstawić historię jej kariery.

 • Rihanna najbogatszą kobietą w branży muzycznej

  Podczas, gdy Rihanna pracuje nad wydaniem kolejnej płyty i rozwijaniem swojego kosmetyczno-odzieżowego interesu, okrzyknięto ją najbogatszą kobietą branży muzycznej. Piękna barbadoska zostawiła w tyle konkurencję w postaci takich gwiazd jak Beyonce i Madonna.

 • Rihanna opowiada o swoim związku. Przygotowuje suknie ślubną

  W internetowym programie Anny Wintour i magazynu "Vogue" Rihanna zdradziła, że ma własny projekt sukni ślubnej. Opowiedziała również o swoim tajemniczym związku. Nieoficjalnie mówi się, że nowym partnerem wokalistki jest saudyjski biznesmen Hassan Jameel.

 • Rihanna potwierdza: Dziewiąta płyta w przygotowaniu ("R9")

  W rozmowie z "T Magazine" Rihanna potwierdziła, że trwają intensywne prace nad jej dziewiątym albumem, który będzie utrzymany w klimacie reaggae. Wokalistka zdradziła również, kogo na pewno nie będzie na płycie.

 • Rihanna promuje swoją bieliznę. Gwiazda jest jej najlepszą reklamą

  Rihanna należy do niemiernie zapracowanych gwiazd. Zdradziła już, że w 2019 roku planuje wydać nowa płytę. Oprócz tego zajmuje się swoimi dwiema markami - kosmetyczną i bieliźnianą, które regularnie promuje pokazując gorące zdjęcia na Instagramie.

 • Kiedy Rihanna wyda nową płytę? Fani wciąż czekają

  Tygodnie mijają, a Rihanna, mimo coraz większej presji, wciąż nie zaprezentowała chociażby małego fragmentu nowego albumu.

 • Rihanna szuka roli

  Gwiazda r'n'b Rihanna szuka dla siebie roli filmowej i zdradziła, że przymierzała się nawet do roli rozbieranej.

 • Rihanna wynajęła całą wyspę, by pracować nad swoją nową płytą

  Już jakiś czas temu Rihanna oficjalnie potwierdziła, że tworzy kolejny album. Teraz okazało się, że wokalistka potrzebowała specjalnego miejsca, by skupić się na twórczym zajęciu. Artystka wynajęła bowiem dla siebie wyspę, na której w spokoju kontynuuje pracę nad płytą.

 • Przebój Roku RMF 2016: LP kontra Rihanna

  .... KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAGŁOSOWAĆ! Zestawienie Rihanny z Laurą Pergolizzi , może wydawać się nierównym pojedynkiem. Rihanna to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie, która nad swoją muzyką pracuje z armią producentów, tekściarzy i muzyków. Za sprawą płyty "Anti" i singla "Work" Rihanna po raz 14. trafiła na pierwsze miejsce listy Billboard, tym samym bijąc rekord kultowej grupy...

 • Pozwana Rihanna pozywa

  W odpowiedzi na pozew swojej byłej trenerki, gwiazda pop Rihanna postanowiła sama podać ją do sądu. Wokalistka twierdzi, że nie tylko nie jest jej winna pieniądze, ale zapłaciła kobiecie z góry sumę, której nie otrzymała z powrotem po jej zwolnieniu.

Wideo na temat: rihanna zdradziła
 • "Bates Motel": Pierwszy zwiastun 5. sezonu

  Stacja A&E udostępniła pierwszy zwiastun 5. sezonu serialu "Bates Motel". To finałowa seria opowieści o losach Normana Batesa. W najnowszych odcinkach na widzów czeka sporo niespodzianek. Jedną z nich już zdradzono - w rolę Marion Crane wcieli się amerykańska wokalistka Rihanna. Premiera: 20 lutego.