• Informacje na temat:

  rihanna zgodziła

Artykuły na temat: rihanna zgodziła
 • Rihanna odzyska biżuterię

  Piosenkarka Rihanna odzyska wartą 1,4 mln dolarów biżuterię, którą jako dowód skonfiskowała jej policja w nocy, gdy artystka rzekomo została pobita przez swojego chłopaka, Chrisa Browna.

 • Rihanna pozwoli się zbliżać byłemu partnerowi

  Czyżby Rihanna była gotowa wybaczyć swojemu byłemu chłopakowi? Piosenkarka zgodziła się na ograniczenie zakazu zbliżania się do niej Chrisa Browna, który ustanowiono po tym, jak młody wokalista pobił gwiazdę pop.

 • Rihanna wybaczy byłemu chłopakowi?!

  Czyżby Rihanna była gotowa wybaczyć swojemu byłemu partnerowi? Piosenkarka zgodziła się na ograniczenie zakazu zbliżania się do niej Chrisa Browna , który ustanowiono nad nim za pobicie gwiazdy.

 • Rihanna: Co klip to skandal

  Na dzień świętego Mikołaja fani Rihanny dostaną Rihannę we własnej osobie. Gwiazda pop wystąpi dziś (6 grudnia) o godzinie 19.30 w łódzkiej Atlas Arenie.

 • Rihanna się nie rozbierze

  Rihanna (20 l.) kategorycznie stwierdziła, że nigdy nie weźmie udziału w rozbieranej sesji zdjęciowej, ponieważ jej mama by ją zabiła.

 • Koniec sporu znanego fotografa z Rihanną

  Pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna i znany fotograf David LaChapelle nie będą walczyć ze sobą w sądzie. Oskarżona o plagiat gwiazda zgodziła się zapłacić artyście odszkodowanie za wykorzystanie jego pomysłów w teledysku "S&M".

 • Rihanna chciała się oszpecić

  Rihanna (24 l.) przyznała, że zamierzała zrobić sobie tatuaż na twarzy. Na szczęście dla wszystkich jej osobisty tatuażysta odmówił wykonania ozdoby.

 • Nowy pistolet Rihanny

  Do kolekcji tatuaży gwiazdy pop Rihanny, obok gwiazdek na szyi i inspirowanego plemieniem Maorysów znaku na prawym nadgarstku, dołączył przed kilkoma dniami pistolet na prawym boku.

 • Chris Brown: Ludzie mi wybaczyli

  ...jesteś osobą pełną agresji" - wyjaśnił. 23-letnia Rihanna najwyraźniej też wybaczyła już swojemu oprawcy. Piosenkarka zgodziła się ostatnio na uchylenie przez sąd zakazu zbliżania się do niej byłego...

 • Córka Whitney Houston czy Rihanna?

  Kto zagra zmarłą Whitney Houston w filmie poświęconym zmarłej w lutym wokalistce? O rolę starają się piosenkarka Rihanna i Bobbi Kristina, córka nieżyjącej gwiazdy.

Wideo na temat: rihanna zgodziła
 • Battleship: Bitwa o Ziemię

  Ekranizacja jednej z najbardziej popularnej gry w statki. Floty statków marynarki wojennej będą musiały stawić czoła armadzie niezidentyfikowanych obiektów. Celem statków jest odkrycie i udaremnienie destrukcyjnych planów wrogo nastawionych przybyszów z kosmosu.

 • To już jest koniec

  Komedia "To już jest koniec" jest historią sześciu przyjaciół uwięzionych w domu jednego z nich po tym, jak seria apokaliptycznych wydarzeń niszczy Los Angeles. Jak się okazuje kończący się świat, zmniejszające się zapasy żywności i ogarniająca wszystkich klaustrofobia mogą poważnie zagrozić przyjaźni. Ostatecznie jednak bohaterowie zostają zmuszeni do opuszczenia domu, stawienia czoła przeznaczeniu i poznaniu prawdziwego znaczenia przyjaźni.

 • Aurora i Archanioł

  Aurora odsiaduje wyrok za nieudany napad rabunkowy. Współsprawczynie są na wolności. Ana, jej siostra, Gloria i Paloma. Cztery kobiety, dla których życie nigdy nie było łaskawe. Ana jest prostytutką, ważne są dla niej pieniądze. To dlatego zgodziła się wyjść za Felixa -niebezpiecznego i potężnego handlarza narkotykami, który się w niej zakochał. Dla niego przeprowadza się do jego ojczyzny, Meksyku, gdzie razem zamieszkują. Telefon Glorii dzwoni. To Ana, telefonuje z miasta Meksyk. Zaprasza...