• Informacje na temat:

  ringo starr perkusista

Artykuły na temat: ringo starr perkusista
 • Zniknie rodzinny dom Ringo Starra!

  Dom, w którym urodził się perkusista brytyjskiego zespołu The Beatles Ringo Starr , zostanie zburzony, tak, jak pozostałe domy w zniszczonej dzielnicy Liverpoolu, na zachodzie Anglii.

 • Rockandrollowy Salon Sław: Ringo Starr jako ostatni Beatles

  Paul McCartney wprowadzi swojego kolegę z The Beatles Ringo Starra do Rockandrollowego Salonu Sław. Perkusista został indywidualnie doceniony jako ostatni z "Fab Four".

 • Ringo Starr: Pocztówki z raju (nowa płyta "Postcards from Paradise")

  31 marca ukaże się nowa płyta Ringo Starra firmowana z jego gwiazdorskim zespołem All Starr Band.

 • Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry założyli zespół

  Formacja będzie nazywać się Hollywood Vampires i będzie można zobaczyć ją w akcji na festiwalu Rock In Rio w Rio De Janeiro.

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Ringo Starr, były perkusista zespołu the Beatles, postanowił przejść na zasłużoną emeryturę. Zapowiedział właśnie, że chce wycofać się z muzycznego biznesu po nagraniu kolejnej płyty.

 • Odnaleziono nagrania Ringo Starra sprzed pół wieku

  Odnaleziono nagrania pierwszego zespołu, w którym grał późniejszy perkusista The Beatles, Ringo Starr. Piosenki zostaną opublikowane jeszcze w tym roku.

 • Superbohater Ringo Starr

  Ringo Starr, perkusista The Beatles, pojawi się w animowanym filmie jako obdarzony nadprzyrodzonymi mocami superbohater. Postać rysunkowego muzyka stworzy Stan Lee, odpowiedzialny między innymi za takie produkcje, jak "Spider-Man", "Hulk" czy "Fantastic Four".

 • Ringo Starr: Wakacji nie będzie

  Wakacji nie będzie, trasa koncertowa w Europie jest gigantyczna - powiedział w wywiadzie udzielonym PAP jeden z czwórki legendarnych "chłopców z Liverpoolu" Ringo Starr, który 15 czerwca wraz z zespołem wystąpi w Warszawie.

Wideo na temat: ringo starr perkusista
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Biała noc

  Policjant Vincent kradnie dużą torbę handlarzom kokainy, ale zostaje zidentyfikowany w trakcie operacji. Bandyci w odwecie porywają jego syna jako zakładnika. Vincent musi dokonać wymiany - torba na syna - w wielkim klubie prowadzonym przez mafię. Wkrótce zacznie się noc która będzie najdłuższą w jego życiu, a może nawet ostatnią.

 • Whiplash

  "Whiplash" to zdobywca Grand Prix 30 edycji najważniejszego festiwalu kina niezależnego Sundance w USA oraz nagrody publiczności. Andrew (Miles Teller) to młody perkusista, który stara się osiągnąć doskonałość. Fletcher, wykładowca prestiżowego konserwatorium (JK Simmons) jest bardzo wymagającym nauczycielem. Jego metody dydaktyczne są okrutne; zmusza uczniów do nieludzkiego wysiłku, często poniża. Andrew jest gotowy na wszelkie poświęcenia, aby stać się muzykiem idealnym. Przejmujący obraz...