• Informacje na temat:

  rinke kayah

Artykuły na temat: rinke kayah
 • Kayah i Rinke Rooyens: Dlaczego ich miłość nie przetrwała?

  Taki ogień namiętności zdarza się tylko w powieściach albo w romantycznych filmach. Dla znanej piosenkarki występującej pod pseudonimem Kayah, czyli Katarzyny Szczot (52 l.), holenderski producent i reżyser Rinke Rooyens (50 l.) rzucił lukratywne kontrakty w swoim kraju i przeniósł się na stałe do Polski. Niestety, ten sam ogień, który rozpalił ich serca, po kilku latach strawił ich uczucie. Ale...

 • Kayah rozwód się nie opłaca?

  Plotka rska gazeta "Życie na gorąco" podaje powody, dla których popularna wokalistka nie rozwiąże małżeństwa z Rinke Rooyensem.

 • Kayah i Rinke Rooyens byli parą doskonałą! Dlaczego im nie wyszło?

  Choć się rozwiedli, Kayah (50 l.) i Rinke Rooyens (48 l.) pozostają w przyjacielskich relacjach. Każde chce, by były partner ułożył sobie życie. I mocno trzyma kciuki za jego nowy związek.

 • Kayah: Nowy ukochany!

  Kayah ma nowego narzeczonego! 37-letnia wokalistka od kilku miesięcy spotyka się z młodszym o 9 lat Łukaszem Karpielem, pochodzącym ze słynnej muzycznej rodziny Karpielów-Bułecków z Podhala.

 • Kayah i Rinke Rooyens wrócą do siebie?!

  Gdy Kayah (48 l.) przed pięcioma laty rozwiodła się z mężem, producentem TV Rinkem Rooyensem (45 l.), próbowała ułożyć sobie życie od nowa. Łączono ją m.in. z muzykami Sebastianem Karpielem-Bułecką(...), że ich syn, dzisiaj 17-latek, często wyrzucał im, że nie są razem. Chciał, żeby rodzice wrócili do siebie. A jeśli nie teraz, to lepszej pory na to już nie będzie! Rinke Rooyens rozstał się ze...

 • Edyta Górniak z kontraktem

  Telewizyjny producent Rinke Rooyens, mąż Kayah, powołał nową spółkę Rochstar Music & Management, która podpisała kontrakt z Edytą Górniak. Przejmie ona obowiązki Darka Krupy, dotychczasowego menedżera i męża wokalistki.

 • Kayah drży o los syna!

  Kayah (51 l.) nie potrafi przestać zamartwiać się nad przyszłością swojego syna Rocha (21 l.) Piosenkarka drży o jego los i tworzy w głowie czarne scenariusze. Czy rzeczywiście ma powody?

 • Kto tak naprawdę niszczy Dodę?

  Plotka rski magazyn "Życie na gorąco" odkrywa prawdziwego wroga popularnej piosenkarki...

 • Kayah znalazła tego jedynego?

  Miłość dodaje jej skrzydeł. Ostatnio w swojej audycji radiowej, przeprowadzając wywiad z Katarzyną Groniec, Kayah (51 l.) niespodziewanie wspomniała o swoim ukochanym i nazwała go czule Koteczkiem(...) odpowiedzialny i twardo stąpający po ziemi. Do tej pory piosenkarka często wiązała się z ludźmi z show-biznesu, a relacje te były burzliwe. Wydawało się, że z producentem Rinke Rooyensem są dla siebie...

 • Tatiana już nie na lodzie

  Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kolejnej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" z udziału zrezygnowała jego prowadząca Tatiana Okupnik. Była wokalistka Blue Cafe zamierza skupić się tylko na śpiewaniu.

Zdjęcia na temat: rinke kayah
 • Rinke Rooyens
Wideo na temat: rinke kayah
 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....