• Informacje na temat:

  rinke rooyens kayah

Artykuły na temat: rinke rooyens kayah
 • Kayah i Rinke Rooyens: Dlaczego ich miłość nie przetrwała?

  Taki ogień namiętności zdarza się tylko w powieściach albo w romantycznych filmach. Dla znanej piosenkarki występującej pod pseudonimem Kayah, czyli Katarzyny Szczot (52 l.), holenderski producent i reżyser Rinke Rooyens (50 l.) rzucił lukratywne kontrakty w swoim kraju i przeniósł się na stałe do Polski. Niestety, ten sam ogień, który rozpalił ich serca, po kilku latach strawił ich uczucie. Ale...

 • Edyta Górniak z kontraktem

  Telewizyjny producent Rinke Rooyens, mąż Kayah, powołał nową spółkę Rochstar Music & Management, która podpisała kontrakt z Edytą Górniak. Przejmie ona obowiązki Darka Krupy, dotychczasowego menedżera i męża wokalistki.

 • Kayah i Rinke Rooyens byli parą doskonałą! Dlaczego im nie wyszło?

  Choć się rozwiedli, Kayah (50 l.) i Rinke Rooyens (48 l.) pozostają w przyjacielskich relacjach. Każde chce, by były partner ułożył sobie życie. I mocno trzyma kciuki za jego nowy związek.

 • Tatiana już nie na lodzie

  Na dwa tygodnie przed rozpoczęciem kolejnej edycji programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" z udziału zrezygnowała jego prowadząca Tatiana Okupnik. Była wokalistka Blue Cafe zamierza skupić się tylko na śpiewaniu.

 • Kayah i Rinke Rooyens wrócą do siebie?!

  Gdy Kayah (48 l.) przed pięcioma laty rozwiodła się z mężem, producentem TV Rinkem Rooyensem (45 l.), próbowała ułożyć sobie życie od nowa. Łączono ją m.in. z muzykami Sebastianem Karpielem-Bułecką(...), że ich syn, dzisiaj 17-latek, często wyrzucał im, że nie są razem. Chciał, żeby rodzice wrócili do siebie. A jeśli nie teraz, to lepszej pory na to już nie będzie! Rinke Rooyens rozstał się ze...

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zamieszkali razem

  Niedawno media obiegła wieść, że Joanna Przetakiewicz (50 l.) spotyka się z producentem Rinke Rooyensem (48 l.). Teraz jeden z tabloidów donosi, że para właśnie zamieszkała razem.

 • Lis z szansą na dwa Wiktory

  W poniedziałek, 11 maja, już po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają min. Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Lech Kaczyński, Donald Tusk, Edyta Górniak oraz Robert Kubica.

 • Katarzyna Wołejnio i Rinke Rooyens: Ktoś chce im zaszkodzić?

  Katarzyna Wołejnio (43 l.) i Rinke Rooyens (46 l.) mieszkają razem, są ze sobą szczęśliwi. Jednak gdy wrócili z podróży do Holandii, w prasie przeczytali, że właśnie się rozstali...

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

Zdjęcia na temat: rinke rooyens kayah
 • Rinke Rooyens
Wideo na temat: rinke rooyens kayah
 • Piksele

  Polacy uwielbiają ekscytować się życiem innych. Najbardziej fascynuje ich jednak to, co odbiega od powszechnie przyjętych schematów i norm społecznych. Im bardziej nierealne, absurdalne, sensacyjne czy komiczne wydarzenia, tym chętniej trafiają do codziennych rozmów i dyskusji. Media, dla których tzw. oglądalność i wyniki sprzedaży oznaczają być albo nie być, karmią się więc każdą ekscytującą informacją. Że nie zawsze sprawdzoną czy rzetelną? To efekt tempa, w jakim krążą współczesne "newsy"....