• Informacje na temat:

  rio karnawał

Artykuły na temat: rio karnawał
 • Alessandra Ambrosio z nagim biustem na karnawale w Rio

  Alessandra Ambrosio (38 l.) nie wstydzi się swojego wyglądu i chętnie pozuje w bikini lub topless. Tym razem okazją do pokazania ciała był karnawał w Rio.

 • Samba w Rio, bal w Wenecji

  Jak karnawał, to tylko w Rio. Uważa tak również znana z "Na Wspólnej" Aleksandra Mikołajczyk, która była w tym brazylijskim mieście w dzieciństwie. Aktorce marzy się także dobra zabawa na balu w Wenecji.

 • Jacyków ucieka z kraju!

  ...zaproszono go także do pracy przy karnawale w Rio de Janeiro. Co Jacyków miałby robić w Ameryce Południowej? Dokładnie nie wiadomo, chodzą jednak słuchy, że może wyjechać z Polski na dłużej. Czy...

 • "Rio 2" : Mieszczuchy w Amazonii

  Blu - inteligenta, udomowiona błękitna papuga z pierwszej części animowanego "Rio" - powraca. Teraz jako szczęśliwy ojciec trzech dorastających dzieci, który uwił sobie wygodne gniazdko w ptasim rezerwacie w sercu Rio de Janeiro. "Rio 2" to powtórka z kolorowej rozrywki. Chyba nawet lepsza od oryginału. Urocza przypowiastka o powrocie do korzeni z ekologicznym przesłaniem na dokładkę.

 • Mucha przyfruwa

  .... W lutym podróżowała z kolei do Rio de Janeiro, gdzie wzięła udział w najsłynniejszym karnawale świata. Przypomnijmy, że Mucha ma zamiar niebawem wydać książkę o swoich podróżach. Podczas nich nie...

 • Tańcz, jakby to był 1998!

  Karnawałowa impreza w stylu lat 90.? Oczywiście! Tym razem jednak zamiast flanelowej koszuli w kratę i przewracania stolików w rytm Nirvany czy Rage Against The Machine proponujemy odwróconą czapeczkę z daszkiem i piosenki w stylu "plastik fantastic". Nie pożałujecie!

 • Dzięki podróżom żyjemy mądrzej

  Jarosław Kuźniar nie ukrywa, że cierpi na głód poznawania świata. Niedawno odwiedził wraz z kamerami Rio de Janeiro, by pokazać ciemne oblicze miasta, które kojarzy się przede wszystkim ze słynnym karnawałem. Relację z tej wyprawy zobaczymy już niebawem.

 • Strachy na lachy

  Niemal wszyscy bohaterowie kinowych premier tego tygodnia żyją pod nieustanną presją. Papież z "Habemus papam" boi się wielkiej odpowiedzialności, postaci "Contagion..." Stevena Soderberga obawiają się śmiertelnego wirusa, akcja brazylijskich "Elitarnych..." rozgrywa się zaś w środowisku ulicznych gangów Rio de Janeiro. Kino lęków - idealne na Halloween!

 • The Rolling Stones dla milionów

  Weterani z grupy The Rolling Stones w najbliższą sobotę, 18 lutego, pobiją najprawdopodobniej rekord ilości publiczności, która obejrzy występ jednego wykonawcy. Organizatorzy koncertu legendarnego zespołu na słynnej plaży Copacabana w Rio de Janeiro, szacują, że Micka Jaggera i kolegów obejrzą około 2 miliony osób!

 • Nowa animacja twórców "Epoki lodowcowej"

  "Rio" - nowy film animowany w technologii 3D - zadebiutuje w piątek, 8 kwietnia, w naszych kinach. W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Agnieszkę Dygant, Agatę Buzek i Krzysztofa Kowalewskiego.