• Informacje na temat:

  rmf24

Artykuły na temat: rmf24
 • Były piłkarz Jarosław B. zatrzymany!

  Szokujące doniesienia! Jak podaje rmf24.pl, słynny były piłkarz Jarosław B. został dziś zatrzymany w Sopocie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej.

 • "House of Cards": Nie chodzi w ogóle o politykę

  "Praca przy 'House of Cards' jest najlepszym doświadczeniem w całym moim życiu zawodowym. Będzie mi bardzo miło ciągnąć to tak długo, jak będzie potrzeba" - mówi w rozmowie z RMF FM Michael Dobbs, twórca książkowego pierwowzoru historii Franka Underwooda i producent wykonawczy bijącego rekordy popularności serialu z Kevinem Spacey w roli głównej.

 • Nie żyje Sawyer Sweeten!

  Sweeten zastrzelił się na werandzie przed swoim rodzinnym domem w Teksasie. - Jesteśmy zdruzgotani faktem, że nasz brat, syn i przyjaciel odebrał sobie życie. Za kilka tygodni świętowałby 20. urodziny - czytamy w oświadczeniu rodziny na rmf24.pl. W serialu "Wszyscy kochają Raymonda" Sawyer przez 9 lat (1996-2005) wcielał się w Geoffreya Barone'a, jednego z bliźniaków, synów głównego bohatera...

 • Tomasz Kot o "Disco polo": Zagrałem Polaka do sześcianu

  "Daniel Polak to jest Polak do sześcianu: nazwisko, sposób ubierania się, sposób bycia w ogóle. Było bardzo wiele możliwości, żeby się tak wyżyć aktorsko" - mówi o swej postaci grający w filmie "Disco polo" Tomasz Kot, który 2 marca odebrał Polską Nagrodę Filmową Orła 2015 za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".

 • ...osoby niesłyszące. - Moja babcia, dziadek, mama, tata, siostra, wujek, ciocia - wszyscy nie słyszą - mówi Iwona Cichosz w rozmowie z RMF24.pl. - Byłam naprawdę z siebie dumna, że udało się tego dokonać...

 • Superman i Batman w jednym filmie!

  Superman i Batman po raz pierwszy w historii pojawią się razem w pełnometrażowym filmie. Informację przekazał Zack Snyder, który wyreżyserował ostatni film o przygodach Supermana "Człowiek ze stali".

 • Justyna Steczkowska straciła prawo jazdy!

  ...miesiące" - czytamy na rmf24.pl. Tak, przekroczyła prędkość w terenie zabudowanym o 64 kilometry! Dobrze, że nikomu nic się nie stało... *** Pamiętacie jeszcze taką Justynę?

 • Kelly Rowland w kreacji Ewy Minge

  Zdobywczyni nagrody Grammy, amerykańska aktorka i wokalistka Kelly Rowland pojawiła się na pokazie w Nowym Jorku ubrana w kreację polskiej projektantki Ewy Minge.

 • Żona bydgoskiego radnego zamieściła wstrząsające nagranie w sieci!

  ...2006 do 2017 roku. Na razie nikomu nie postawiono jeszcze zarzutów - trwają przesłuchania świadków. Zabezpieczone i analizowane są też pełne przemocy nagrania" - czytamy na stronie rmf24.pl.

 • Grammy 2012: Powrót Adele, triumf Foo Fighters

  Aż 11 statuetek Grammy podzieli między siebie Adele i grupa Foo Fighters. Niedzielna (12 lutego) gala odbyła się w cieniu tragicznej śmierci Whitney Houston.