• Informacje na temat:

  rob halford

Artykuły na temat: rob halford
 • Judas Priest powraca do Polski

  27 czerwca 2015 roku w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się jedyny polski koncert legendy metalu - grupy Judas Priest.

 • Recenzja Acid Drinkers "25 Cents For A Riff": Döbrze znany fyrtel

  Alice Cooper miał swoje "Billion Dollar Babies", Gang Of Four żył z dnia na dzień w "Another Day / Another Dollar", a Limp Bizkit wciskali wszystkim nieistniejący "Three Dollar Bill, Y'all$". Acid Drinkers płacą 25 centów za riff. Wrodzona poznańska oszczędność? Nie. Złoty interes.

 • Grammy 2015: Metalowe nominacje

  Poznaliśmy metalowych kandydatów do nagrody Grammy. W czyje ręce trafi słynna pozłacana statuetka gramofonu, dowiemy się 8 lutego 2015 roku.

 • Rob Halford wyczerpany

  Rob Halford, jeden z największych głosów w historii heavy metalu, odwołał ostatnio kilka koncertów. Okazuje się, że nie bez powodu. Wokalista jest bowiem wyczerpany i potrzebuje czasu na "naładowanie baterii". Poinformował o tym John Baxter, menedżer wokalisty.

 • Lemmy i Halford wyróżnieni

  Ogłoszono nominacje do nagród Revolver Golden Gods 2010. Honorowe wyróżnienia otrzymają Lemmy, lider Motorhead i Rob Halford, wokalista Judas Priest.

 • Halford bez Patricka Lachmana!

  Zwolniła się posada gitarzysty w zespole Halford. Patrick Lachman postanowił opuścić formację legendarnego wokalisty Roba Halforda, aby poświęcić się graniu w grupie Diesel Machine oraz współpracy z innymi muzykami. Rozstanie nastąpiło w przyjaznej atmosferze.

 • Halford planuje nowy album

  Rob Halford wraz ze swoim zespołem ostro przygotowuje się do trasy koncertowej. Podczas podróży muzycy nie ograniczą się jedynie do występów. W czasie tournee mają powstać kompozycje na następcę albumu "Crucible".

 • Rob Halford: Nie oczekujcie "Resurrection II"

  Znamy już tytuł i datę premiery nowego albumu Roba Halforda , byłego wokalisty Judas Priest, który w 2000 roku powrócił do metalu doskonałą płytą "Resurrection". Album ukaże się 24 czerwca pod(...) Resurrection II " - tłumaczy Halford.

 • Rob Halford odpowiada Ripperowi Owensowi

  Lekkomyślnie postąpił Tim "Ripper" Owens, od kilku lat wokalista Judas Priest, dopuszczając się kilka dni temu na łamach magazynu "Rock Hard" krytyki swego wielkiego poprzednika w brytyjskiej grupie - Roba Halforda. Jeden z najsłynniejszych wokalistów heavymetalowych wszech czasów rzecz jasna nie zamierzał pozwolić się bezkarnie obrażać i krótko później w ostrych słowach odpowiedział

 • Roba Halforda kłopoty z pamięcią

  Rob Halford, jeden z największych głosów w historii heavy metalu, przyznał się ostatnio, iż podczas niedawnych koncertów zachowywał się spokojniej niż zwykle, gdyż obawiał się, że w scenicznym szale może zapomnieć tekstów piosenek. Cóż, wiek robi swoje.

Wideo na temat: rob halford
 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...

 • Jutro będzie futro

  "Jutro będzie futro" opowiada historię przyjaciół, którym znudziło się dorosłe życie. Adama (John Cusack) rzuciła dziewczyna; Lou (Rob Corddry) to balangowicz, który nie może trafić na balangę, Nick (Craig Robinson) ma żonę, która kontroluje każdy jego ruch, a Jacob (Clark Duke) ma bzika na punkcie gier komputerowych i nie wychodzi z piwnicy. Po szalonej, ostro zakrapianej nocy w kurorcie narciarskim, zakończonej w jacuzzi, skacowani budzą się w ... 1986 roku. Uzyskują w ten sposób szansę,...

 • Jeszcze większe dzieci

  Kontynuacja "Dużych dzieci" z 2010 roku. W sequelu bohater grany przez Adama Sandlera przenosi się wraz z rodziną do miasteczka, w którym dorastał. Lenny (Adam Sandler) przeprowadza się do rodzinnego miasta i wkrótce odkrywa, że wśród starych i nowych dręczycieli, stukniętych kierowców autobusów, pijanych gliniarzy na nartach i intruzów na balach kostiumowych, znajdzie się też miejsce na codzienne szaleństwo.

Dyskusje na temat: rob halford