• Informacje na temat:

  robbie williams z dzieckiem

Artykuły na temat: robbie williams z dzieckiem
 • Robbie Williams został ojcem po raz czwarty. Jego żona pokazała wzruszające zdjęcie

  Na swoim profilu na Instagramie Ayda Field Williams opublikowała zdjęcie, z którego dowiadujemy się, że jej rodzina z Robbiem Williamsem liczy obecnie czwórkę dzieci. Tym samym po raz drugi udało się im utrzymać to w tajemnicy przed mediami.

 • Robbie Williams ujawnił, co zawdzięcza znajomemu dilerowi narkotyków

  Popularny wokalista Robbie Williams udzielił magazynowi "Daily Mail" niezwykle szczerego wywiadu o swoim małżeństwie. Zdradził w nim, co łączy jego żonę Aydę Field z człowiekiem, który sprzedawał mu narkotyki.

 • Robbie Williams: Mój mózg nie działa poprawnie. Zapominam słów piosenek

  Robbie Williams przyznał się, że obawia się utraty swoich wspomnień. Przez wiele lat nadużywania narkotyków wokalista obecnie nie jest w stanie przypomnieć sobie słów swoich największych hitów. Na koncertach wspomaga się prompterem.

 • Całkiem szczęśliwy Robbie Williams

  Robbie Williams to jeden z najwybitniejszych showmanów w historii nie tylko brytyjskiej, ale i światowej sceny pop. Przyjmując za pretekst 38. urodziny artysty, warto prześledzić jego historię, bo jest to opowieść niezwykła i pełna zwrotów akcji.

 • Robbie Williams znalazł miłość?

  ...32-letni Robbie Williams, jeden z najsłynniejszych kawalerów na Wyspach Brytyjskich, wielokrotnie podkreślał, że nie ma szczęścia w miłości i nie może znaleźć tej jedynej wymarzonej dziewczyny. Plotka rskie media donoszą, że taką osobą może być Lisa Leveridge (36 l.), amerykańska gitarzystka rockowej grupy The Chelsea, dowodzonej przez Courtney Love, wdowę po Kurcie Cobainie.

 • Robbie Williams: Trudny podbój Ameryki

  Robbiemu Williamsowi, jednej z największych gwiazd współczesnego show-biznesu, do tej pory nie udało się zrobić kariery w Stanach Zjednoczonych. Teraz brytyjski wokalista postanowił kolejny raz wyruszyć na podbój najważniejszego rynku świata, ale wiele wskazuje na to, że nigdy mu się to nie uda.

 • Robbie Williams zaśpiewa na otwarciu Mundialu

  Znany z grupy Take That Robbie Williams zaśpiewa w czwartek (14 czerwca) podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. "To moje marzenie z dzieciństwa" - powiedział brytyjski wokalista.

 • Bob Sinclar i Robbie Williams w duecie. Posłuchaj "Electrico Romantico"

  Bob Sinclar i Robbie Williams nagrali wspólny utwór "Electrico Romantico". To, że znaleźli się razem w studiu nagraniowym było owocem przypadkowego spotkania, po którym muzycy zdecydowali się nawiązać współpracę.

 • Robbie Williams ocenzurowany!

  Zarząd brytyjskiej telewizji BBC postanowili ocenzurować nowy teledysk Robbiego Williamsa, popularnego brytyjskiego wokalisty. Zdaniem szefów stacji, były członek grupy Take That posunął się w swej śmiałości za daleko i naruszył granice dobrego smaku.

 • Leniwy Robbie Williams

  Robbie Williams po raz kolejny zapewnia, że nie zależy mu zupełnie na karierze w Stanach Zjednoczonych. Co ciekawe, jako główną przyczynę takiego właśnie podejścia do sprawy gwiazdor podaje lenistwo.