• Informacje na temat:

  robert amirian

Artykuły na temat: robert amirian
 • Lari Lu: Od 11 lat nie oglądam telewizji (wywiad)

  Lari Lu, czyli Anna Józefina Lubieniecka, po odejściu z Varius Manx postanowiła zamknąć stary rozdział i rozpocząć solową karierę. Zrobiła to w sposób najlepszy z możliwych, wydając jedną z ciekawszych polskich płyt w 2014 roku. O tym jak powstawała ta płyta, dlaczego wokalistka śpiewa po polsku oraz czy nie kusiło jej, by po odejściu z zespołu Roberta Jansona wziąć udział w talent show, opowiada

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition: Collage i Osada Vida

  Polskie grupy Collage i Osada Vida dołączają do składu Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition.

 • Kari Amirian: Ta zima będzie magiczna

  Płytą "Daddy Says I'm Special" na początku grudnia zadebiutuje Kari Amirian, polska wokalistka tworząca muzykę łączącą indie pop z alternatywą.

 • Kari "Wounds And Bruises": Zraniona, ale opanowana (recenzja)

  Czy elegijne, podszyte chłodem, a jednocześnie barwne i piękne brzmienia mogą pochodzić wyłącznie ze Skandynawii? Oczywiście, nie. Nowa płyta Kari Amirian jest na to kolejnym dowodem.

 • Adam Sztaba będzie jurorem

  Muzyk Adam Sztaba, piosenkarka Reni Jusis oraz kompozytor Robert Amirian będą jurorami w nowym show rozrywkowym dla młodzieży - "My Camp Rock". Start programu już w sobotę, 14 sierpnia, na kanale Disney Channel.

 • Quidam i Collage na "Obrazach z przeszłości"

  W sobotę, 14 grudnia, w Klubie Studenckim "Kwadraty" w Katowicach-Ligocie, odbył się festiwal "Obrazy z przeszłości", poświęcony pamięci przedwcześnie zmarłego Tomasza Beksińskiego, jednego z najpopularniejszych dziennikarzy radio wych w naszym kraju. Pojawiło się blisko tysiąc wielbicieli jego audycji i muzyki, którą w nich prezentował, aby wspólnie uczcić jego pamięć, słuchając przy okazji występów zespołów Ice Machine, Talath Dirnen, Bronx, Quidam i Collage.

 • "Wewnętrzna infrastruktura wrażliwości"

  Wojtek Szadkowski, perkusista Collage. Na płycie zatytułowanej "A Street Between Sunrise And Sunset" partie wokalne wykonał nie kto inny, jak Robert Amirian, wokalista Collage. O tym, jak doszło do