• Informacje na temat:

  robert downey jr. zdjęcia

Artykuły na temat: robert downey jr. zdjęcia
 • Downey Jr: Poważny superbohater

  ...- Pierwszym filmem o superbohaterze, jaki zobaczyłem w swoim życiu, był "Superman" z 1978 roku, w którym występował Marlon Brando - wspomina Robert Downey Jr.

 • Downey Jr. zagra Sherlocka

  Czy w zimnej, londyńskiej mżawce zardzewieją zawiasy Iron Mana? Przekonamy się już niedługo, gdyż Robert Downey Jr. , niedawny odtwórca roli superherosa zgodził się zagrać w filmie "Sherlock Holmes" Guy'a Ritchiego.

 • Robert Downey Jr. w kontynuacji "Avengers"

  Robert Downey Jr. podpisał kontrakt z firmą Marvel na udział w dwóch kolejnych częściach przeboju kinowego o przygodach grupy superbohaterów, "Avengers".

 • Robert Downey Jr. wraca do pracy?

  Robert Downey Jr., po wielomiesięcznych kłopotach z narkotykowym uzależnieniem i licznych rozprawach sądowych dotyczących nielegalnego posiadania broni i narkotyków, wydaje się wreszcie wracać do formy. Ostatnio poinformowano, że aktor prowadzi negocjacje w sprawie udziału w filmie "Six Bullets From Now".

 • Robert Downey Jr. i święci

  Robert Downey Jr. ( "Cudowni chłopcy" ) zagra w filmie "A Guide to Recognizing Your Saints". Obraz będzie opowieścią o człowieku, którego przed stoczeniem się na dno uratowała wiara w swoiście pojmowanych świętych. Bohater filmu, Dito Montiel, zaadaptował na scenariusz własną autobiografię, zasiądzie również na fotelu reżysera opowieści. "A Guide to Recognizing Your Saints" to jeden z kilku...

 • Robert Downey Jr. i Chris Evans w nowym "Spider-Manie"?

  Czy Robert Downey Jr. i Chris Evans pojawią się w nowym "Spider-Manie"? Fani wyciągnęli takie wnioski po niejednoznacznej wypowiedzi jednego z aktorów w programie "Jimmy Kimmel Live".

 • Kate Hudson, Robert Downey Jr. i Dostojewski

  Amerykańscy gwiazdorzy Kate Hudson ( "U progu sławy" ) i Robert Downey Jr. ( "Cudowni chłopcy" ) wystąpią na planie najnowszego filmu Roba Reinera, twórcy przebojowej komedii romantycznej "Kiedy Harry poznał Sally" . Obraz zatytułowany "Alex and Emma" ma być luźną ekranizacją opowiadania Fiodora Dostojewskiego "Gracz".

 • Downey Jr. zagra twórcę "Playboya"?

  Robert Downey Jr ma szansę zagrać w filmie biograficznym postać znanego amerykańskiego wydawcy Hugha Hefnera - twórcy magazynu "Playboy".

 • Ryder i Downey Jr. u Allena?

  Robert Downey Jr. ( "Cudowni chłopcy" , serial "Ally McBeal" ) i Winona Ryder ( "Stracone dusze" , "Mr. Deeds - Milioner z przypadku" ) być może wystąpią w nowym filmie Woody'ego Allena ( "Jej wysokość Afrodyta" , "Klątwa skorpiona" ). Aktorzy spotkaliby się na kinowym ekranie po raz drugi.

 • Downey Jr. traci kolejną rolę?

  Najprawdopodobniej Robert Downey Jr. starci kolejną ważną rolę. Aktor, zatrzymany 25 listopada przez policję za posiadanie broni i narkotyków, miał wystąpić u boku wielu gwiazd w komedii "America's(...) zarezerwowanej dla Downey'a.