• Informacje na temat:

  robert duvall zdjęcia

Artykuły na temat: robert duvall zdjęcia
 • "rodzinka.pl": Tomasz Karolak zostanie gwiazdą... Bollywood!?

  ...roku zagrał u boku Roberta Duvalla, Billa Murraya i Sissy Spacek w amerykańskim dramacie "Get Low" ("Aż po grób"), ale sceny, w których wystąpił, ostatecznie zostały wycięte w montażu. Tym razem Tomasz(...) nieoczekiwanych zwrotów akcji komedii opowiadającej o losach dwóch współczesnych wojowników, w których wcielą się gwiazdy Bollywood Ritesh Deshmukh i Pulkit Samarat. Zdjęcia do filmu "Bangistan...

 • Vera Farmiga o filmie "Sędzia": Budowanie relacji

  Dramat "Sędzia" jest wyjątkowym połączeniem filmu obyczajowego i dramatu sądowego. W rolach głównych w tej produkcji wystąpili: Robert Downey Jr., Robert Duvall, Vera Farmiga oraz Billy Bob Thornton. "Na ekranie zobaczycie to, co najlepsze" - mówi amerykańska aktorka, która przy okazji premiery filmu na Blu-ray i DVD opowiada o pracy na planie.

 • Karolak: Żaden polski aktor nie podbije Hollywood

  ...na karierę w Ameryce mają kandydaci na przyszłych aktorów i bardzo młodzi przedstawiciele tego zawodu. Karolak, który brał udział w zdjęciach do amerykańskiej produkcji "Get low", uważa, że choć kariery za oceanem nie zrobił, to "zobaczył jak wygląda tam praca przy filmie". "Poznałem i długo rozmawiałem z Billem Murrayem. Robert Duvall zapraszał mnie do swojego busa w przerwach kręcenia filmu...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • Nie myśli o Hollywood

  ...rozmawiałem z Billem Murrayem. Robert Duvall zapraszał mnie do swojego busa w przerwach kręcenia filmu, bym opowiadał mu o Polsce - mówi Karolak. Aktor zapowiada też, że będzie w Polsce promował(...). Dodaje, że szansę na karierę w Ameryce mają kandydaci na przyszłych aktorów i bardzo młodzi przedstawiciele tego zawodu. Karolak, który brał udział w zdjęciach do amerykańskiej produkcji "Get low...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "Sędzia" na płytach DVD i Blu-ray

  Film "Sędzia" - opowieść o cynicznym adwokacie broniącym w sądzie swojego oskarżonego o morderstwo ojca - dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • "Sędzia" : Z ojca na syna

  Wyniosły "kołnierzyk" w bardzo drogim garniturze korzysta z toalety w przerwie w procesie sądowym. Wpada na niego wzburzony prokurator, którego adwokat przypadkiem obsikuje. Taka zabawa dorosłych "chłopców", hardych przeciwników; próba wyprowadzenia z równowagi drugiej strony sporu to pierwsza scena filmu "Sędzia" Davida Dobkina, w którym celebryci adwokatury są zmuszeni powrócić do rodzinnej przeszłości.

 • Robert Duvall zatańczy tango

  Robert Duvall ( "6-ty dzień" , "60 sekund" ) podczas prac nad swoim najnowszym projektem połączy przyjemne z pożytecznym. Aktor w dreszczowcu "Assassination Tango" nie tylko zagra główną rolę. Będzie również scenarzystą, reżyserem i producentem obrazu. Robert Duvall jest wielkim miłośnikiem tanga.