• Informacje na temat:

  robert gliński rodzina

Artykuły na temat: robert gliński rodzina
 • Joanna Żółkowska ceni sobie niezależność

  Życie uczuciowe Joanny Żółkowskiej (70 l.) pełne było wzlotów i upadków. Z ojcem swojej córki, Pauliny, rozstała się zaledwie kilka lat po jej urodzeniu. Kiedy wydawało się, że odnalazła szczęście u boku Krzysztofa Pieczyńskiego, uczucie wypaliło się. Na szczęście w końcu spotkała na swojej drodze reżysera Roberta Glińskiego.

 • Spacer filmowymi śladami Guentera Grassa

  Miejsca gdzie realizowane były zdjęcia do filmowych adaptacji powieści Guentera Grassa złożyły się na trasę Spaceru Filmowego w Gdańsku. Uczestnicy odwiedzili miejsca wykorzystane w filmowych adaptacjach m.in. "Blaszanego bębenka" i "Wróżb kumaka".

 • Żółkowska nie chce pomóc siostrze!

  ...matką, babcią i partnerką reżysera Roberta Glińskiego. Mało kto wie, że Jolanta też jest aktorką. Swoje "pięć minut" przeżywała na początku lat 80., gdy zagrała Basię Lawinównę w popularnym serialu...

 • "Cześć Tereska" zwycięża w Gdyni

  W sobotę wieczorem, 15 września, w Teatrze Muzycznym w Gdyni odbyła się uroczysta ceremonia zakończenia XXVI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Niekwestionowanym zwycięzcą tegorocznej imprezy okazał się wstrząsający obraz Roberta Glińskiego "Cześć Tereska". Film otrzymał aż trzy nagrody, w tym: Złote Lwy za najlepszy film, nagrodę dziennikarzy akredytowanych przy festiwalu oraz zdobył

 • "Radio Romans": Co stało się z gwiazdami radia?

  ...). W międzyczasie wystąpił w paru rolach na srebrnym ekranie. Warto przypomnieć „Drugi brzeg” Magdaleny Łazarkiewicz czy „Wróżby kumaka” Roberta Glińskiego. Michalskiego można również usłyszeć w oratoriach(...) podkładał głos pod wiele ukochanych przez widzów postaci w filmach animowanych i fabularnych. W telewizji stale pojawiał się w serialach „Rodzina zastępcza”, „Złotopolscy” i „Samo życie”, gdzie przez...

 • Rodzina, przyjaciele, uczniowie i miłośnicy twórczości Jana Machulskiego żegnali w piątek zmarłego artystę podczas mszy świętej w warszawskim kościele sióstr wizytek. Urnę z prochami złożono na warszawskim Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.

 • Za jej sprawą zmieniła twarz

  ...przy Chełmskiej w Warszawie, gdzie odbywa się dużo castingów. Zajmował się produkcją 'Ekstradycji'. Miałam siedem, osiem lat i czekałam na rodziców na korytarzu. Zobaczył mnie reżyser Robert Gliński(...) jesteśmy inne, mamy odmienne charaktery.   W życiu Natalii dużo się dzieje. Irek stracił szansę... - Po odrzuceniu zaręczyn przestała się z nim spotykać, ale wątek jest otwarty. Rodzina uważa, że to...

 • Za jej sprawą zmieniła twarz

  Mimo że w zawodzie stawia pierwsze kroki, nie bała się ryzyka. Zastąpiła Malwinę Buss w roli Natalii w serialu "Barwy szczęścia".

 • ...fryzjerski. Rodzina Fraszyńskich mieszkała w mieszkaniu nad zakładem. Jolanta ukończyła Studium Wychowania Przedszkolnego i dostała się do wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Dobrze wspomina(...) wydany został w 2005 roku. Z małżeństwa z aktorem Robertem Gonerą ma córkę Nastazję, z drugiego - z operatorem Grzegorzem Kuczeriszką - córkę Anielę.

 • Laboratorium Scenariuszowe po raz trzeci

  Już po raz trzeci dziesięciu scenarzystów weźmie udział w Laboratorium Scenariuszowym organizowanym przez Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Ich projekty wybrano spośród 140 zgłoszonych na konkurs pomysłów.

Zdjęcia na temat: robert gliński rodzina