• Informacje na temat:

  robert gonera

Artykuły na temat: robert gonera
 • "Zasada przyjemności": Robert Gonera jako typowy glina

  Role policjantów to dla Roberta Gonery chleb powszedni. Teraz jako glinę zobaczymy go w serialu "Zasada przyjemności". "Lubię zagadki, lubię rozwikływać różne tajemnice, ale chyba wolę to robić na poziomie scenariusza, w filmie niż w życiu" - przyznaje aktor.

 • Kulisy rozwodu Roberta Gonery

  Robert Gonera bardzo rzadko komentuje swoje życie prywatne. Ostatnio dał się jednak namówić na zwierzenia i udzielił wywiadu, w którym zdradził kulisy swojego niedawnego rozwodu.

 • Robert Gonera stracił głos

  Robert Gonera (39 l.) znów zaniemógł. Tym razem stracił głos. Zdjęcia do serialu "Warto kochać", w którym ostatnio aktor występuje, zostały więc przesunięte.

 • Robert Gonera reżyseruje serial

  Robert Gonera ( "Dług" , "Głośniej od bomb" , "Strefa ciszy" ) po raz pierwszy podjął się reżyserii serial u. Popularny aktor kończy właśnie zdjęcia do pilotowego odcinka filmu "Wolna sobótka", który ma pokazać w ciekawy i barwny sposób polską wieś. Serial powstaje według pomysłu samego Gonery i - jak mówią twórcy - przypomina klimatem "Przystanek Alaska".

 • Wypadek Roberta Gonery

  Aktor Robert Gonera (37 l., "Dług" ) w czwartek, 11 maja, miał poważny wypadek samochodowy. Prowadząc swojego rozpędzonego mercedesa uderzył z impetem w inny pojazd. Aktor z potłuczonym kolanem i kontuzjowaną ręką trafił do szpitala, z którego jednak na własne życzenie został wypisany.

 • Robert Gonera jako "Determinator"

  ..."Determinator" to nowy serial kryminalny, który dla swoich widzów przygotowuje Telewizja Polska. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Gonerę . Partnerować będą mu: Przemysław Sadowski, Marian Dziędziel, Edyta Olszówka, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko i Tomasz Karolak.

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • Robert Gonera: Niczego nie planuję

  Podobno szykuje się pana wielki come back... Robert Gonera: - Ale ja nigdzie nie wyjechałem... Cały czas pojawiam się w różnych produkcjach i mam nadzieję, że wkrótce na dobre zagoszczę na(...) Robert De Niro czy Al Pacino, a na rodzimym gruncie ówcześni tuzowie, m.in. Tadeusz Łomnicki, Daniel Olbrychski. Pierwsze doświadczenia zawodowe wiązały się z rozczarowaniem? - Nie, ponieważ na...

 • Robert Gonera: Zrywam z aktorstwem

  Robert Gonera dołączył do obsady czwartej serii serialu "Czas honoru". Ale zdradza, że na razie rezygnuje z aktorstwa. Aktor chce się poświęcić festiwalowi Interscenario, którego jest pomysłodawcą i szefem.

 • Gonera w "Pierwszej miłości"

  Do obsady serialu "Pierwsza miłość" dołączył Robert Gonera.

Zdjęcia na temat: robert gonera
 • Robert Gonera i Karolina Wolska
Wideo na temat: robert gonera
 • "Zasada przyjemności": Robert Gonera o swoim bohaterze

  "Józef Krawiec to stary wyga z przeczołganym przez lata ciężkiej pracy ego. Samotnik, lojalny wobec współpracowników i niepozbawiony ludzkich słabości. Po przeczytaniu scenariusza Macieja Maciejewskiego byłem pod wrażeniem i projektowałem tę postać trochę jako kontynuację policjanta z serialu 'Glina' w reżyserii Władysława Pasikowskiego, którego grałem wiele lat temu" - mówi Robert Gonera o swoim

 • „Belle Epoque”: Robert Gonera jako antykwariusz

  - Historia opowiedziana jest bardziej filmowo niż serialowo – twierdzi aktor. Bohater Roberta Gonery będzie jednym z elementów tajemnicy pewnego pojedynku, która przewijać się będzie przez cały sezon.

 • Bezdomny Robert Gonera wychodzi na prostą! Dostał pracę!

  Robert Gonera wyznał jakiś czas temu, że znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak w 2007 r. prosto z planu filmowego trafił na obserwację do szpitala psychiatrycznego, zniknął z zawodu. W 2012(...), przez co popadł w problemy finansowe. W "Dzień Dobry TVN" Robert zdradził, co zmieniło się w jego życiu po głośnym wywiadzie, a trochę się zmieniło! (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: robert gonera