• Informacje na temat:

  robert górski

Artykuły na temat: robert górski
 • Robert Górski: Fajnie być tatusiem

  Od dwóch lat życie jednego z najpopularniejszych kabareciarzy przypomina rozpędzony pociąg. Robert Górski (48 l.) z Kabaretu Moralnego Niepokoju w lutym 2019 roku został tatą Maliny, a we wrześniu poślubił Monikę Sobień (34 l.). Dzisiaj jest spełnionym mężem i ojcem. "Rewii" zdradza, czy służy mu późne ojcostwo i dlaczego żona nie lubi, kiedy zbyt długo żartuje...

 • Robert Górski: Sześciosekundowa rola

  Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju, Robert Górski, zagrał epizodyczną rolę w komedii "Wkręceni 2". "Niektórzy mogą się nawet nie zorientować, że byłem na ekranie. Wystarczy, że w momencie, kiedy się pojawiam, czytali sms-a" - komentuje komik.

 • Robert Górski znów w roli Prezesa! Będzie skandal?

  Robert Górski (48 l.) i wykreowana przez niego postać z "Ucha Prezesa” znów powraca. Już o północy "Prezes” wygłosi orędzie na 2020 rok. Czego można się spodziewać?

 • Robert Górski: Nic nie robię, ale dużo jem

  Choć ten czas Robert Górski raczej woli poświęcić żonie, synowi i rodzicom, to nie zapomniał też o widzach. Program, który obejrzymy 25 grudnia i w sylwestra, pozwoli nam spalić trochę kalorii. Śmiechem.

 • Robert Górski: To cud, że dziś żyje! Otarł się o śmierć

  Rodzina jest dla Roberta Górskiego (48 l.) priorytetem i największą wartością. Kabareciarz przeżył ostatnio chwile grozy i przekonał się o tym, jak niewiele trzeba, by móc stracić życie. Teraz jeszcze bardziej cieszy się z każdego dnia.

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

 • Barbara Kurdej-Szatan i Robert Górski: Nowa przyjaźń w show-biznesie!

  Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) i Robert Górski (48 l.) wpadli na siebie podczas urlopu na Wyspach Kanaryjskich i bardzo przypadli sobie do gustu. Co ciekawe, polubili się również ich partnerzy oraz dzieci!

 • Marcin Wójcik: Lubię odgrywać "trochę głupszego"

  Telewizja tak spopularyzowała jego duet z Robertem Górskim, że bardziej kojarzymy obu panów razem niż osobno. Teraz oglądamy w Dwójce ich kolejny wspólny program, do którego zapraszają ciekawych ludzi. Choć sami są jeszcze ciekawsi.

 • Robert Górski i jego wielka tajemnica

  Życie Roberta Górskiego (48 l.) to prawdziwy galimatias...

 • Najgorszy polski film? "Obce ciało" z 6 Wężami!

  6 statuetek Węża zdobył film Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" deklasując konkurencję podczas gali honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Najgorszym aktorem sezonu okazał się Borys Szyc ("Dżej dżej"), Wąż dla najgorszej aktorki trafił do Barbary Kurdej-Szatan ("Dzien dobry, kocham cię").

Zdjęcia na temat: robert górski
Wideo na temat: robert górski
 • Robert Górski o serialu "Ucho Prezesa"

  "Nie spodziewałam się, że ten projekt odniesie aż taki sukces. Chciałem zrobić coś zabawnego, coś śmiesznego, ale że osiągnie to taką skalę, nikt z nas tego nie przewidział" - powiedział Robert Górski o satyrycznym serialu politycznym "Ucho Prezesa" w rozmowie z Marcinem Adamczykiem z Interii. "Chciałem skupić się na pracy artystycznej, a wciąż muszę udzielać wywiadów na temat 'Ucha Prezesa

 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Górski o "Uchu prezesa": Kaczyński powiedział, że mu się podoba!

  Robert Górski chyba nie spodziewał się, że "Ucho prezesa" odniesie aż taki sukces. W sieci pojawiają się kolejne odcinki serialu, w którym z przymrużeniem oka przedstawianie są losy prezesa(...) bardziej prezesowym niż prezes" - wyznał nam Górski. Jesteście fanami "Ucha prezesa"?

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

Dyskusje na temat: robert górski