• Informacje na temat:

  robert janowski będzie ojcem

Artykuły na temat: robert janowski będzie ojcem
 • Monika Borzym została mamą. Kto jest ojcem dziecka?

  Jazzowa wokalistka Monika Borzym urodziła. Ojcem dziecka jest perkusista grupy Voo Voo Michał Bryndal, prywatnie brat satyryka i dziennikarza Rafała Bryndala oraz Jacka Bryndala, basisty Kobranocki i lidera Atrakcyjnego Kazimierza.

 • Vesna Leszczyńska debiutuje. Córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej ma 14 lat

  W sobotę (14 lipca) na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula w Warszawie wystąpi Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • Robert Brylewski nie żyje. "Dowódca naszych międzygalaktycznych podróży"

  Świat polskiej muzyki żegna zmarłego w niedzielę (3 czerwca) w wieku 57 lat Roberta Brylewskiego, legendę polskiej muzyki alternatywnej, współtwórcy zespołów Brygada Kryzys, Izrael czy Armia.

 • Pamięci Roberta Brylewskiego. Mural Bruna Althamera w Warszawie

  W środę 27 czerwca w Warszawie odbędzie się impreza pod tytułem "Tribute to Robert Brylewski", poświęcona wokaliście, gitarzyście, kompozytorowi i współzałożycielowi zespołów Kryzys, Brygada Kryzys, Izrael oraz Armia.

 • 14-letnia córka Roberta Leszczyńskiego na koncercie dla Fundacji im. Darii Trafankowskiej

  Podczas koncertu na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej zaśpiewała Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • Ach, co to były za śluby!

  ...kobiercu stanął też - tyle, że nie po raz pierwszy w życiu - Robert Janowski , czyli niezapomniany Mikołaj Mellado z "Na dobre i na złe". Aktor znany przede wszystkim jako gospodarz teleturnieju "Jaka to...

 • ...kolejnej kategorii "Program rozrywkowy". Satyryk przywołał rozmowę ze swoim sąsiadem, który miał zapytać się go przed galą: "Dzisiaj odbiorek, czy wręczanko?" Daniec wręczał, odbierał Robert Janowski - prowadzony przez niego program "Jaka to melodia?" zdeklasował konkurencję, otrzymując aż 60% głosów. - Córeczki, możecie już puścić kciuki - powiedział Robert Janowski, dziękując publiczności...

 • Telekamery: Oto gwiazdy telewizji!

  Katarzyna Zielińska, Marek Bukowski, Agnieszka Cegielska, Tadeusz Sznuk i Robert Kozyra to jedni z tegorocznych laureatów Telekamer "Tele Tygodnia". 16. gala Telekamer odbyła się w poniedziałek, 11 marca, w warszawskim hotelu Sofitel Victoria i była połączona ze świętowaniem 20-lecia tego najpopularniejszego tygodnika telewizyjnego w Polsce.

 • Telekamery 2012: Oto laureaci!

  Znamy już laureatów jubileuszowej 15. edycji plebiscytu Telekamery. Ulubieni aktorzy czytelników "Tele Tygodnia" to Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk, najchętniej oglądany serial - "Czas honoru", a program rozrywkowy - "Jaka to melodia". Wśród jurorów najpopularniejszy okazał się Robert Kozyra.

 • Monika Borzym pokazuje "Takie ciało". Zobacz teledysk do płyty "Monika Borzym śpiewa stare piosenki"

  ...muzyki stało się jej ogromną pasją i życiowym wyzwaniem. W latach 2010-15 była żoną Makarego Janowskiego , syna Roberta Janowskiego.