• Informacje na temat:

  robert janowski telekamery

Artykuły na temat: robert janowski telekamery
 • Nominacje do Telekamer 2014!

  Rozpoczynamy 17. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 10 kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 3 lutego 2014 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych. Zapraszamy do zabawy!

 • Robert Janowski o medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  Robert Janowski, który od 18 lat niezmiennie prowadzi show "Jaka to melodia", uważa, że tak długą telewizyjną karierę zawdzięcza kilku cechom: zawsze jest sobą, nie traktuje uczestników swojego programu przedmiotowo, jest życzliwy i pomocny. Jego zdaniem na popularność trzeba długo i ciężko pracować.

 • Robert Janowski, jeden z ulubionych prezenterów Polaków, jest człowiekiem niezwykle wszechstronnym - śpiewa, komponuje, pisze wiersze, pracuje w radio i telewizji, z wykształcenia jest natomiast lekarzem weterynarii. Urodził się 22 marca 1961 roku w Inowrocławiu.

 • "Jaka to melodia": Czas na zmiany

  Rusza jubileuszowa edycja lubianego teleturnieju. Będzie jeszcze więcej gwiazd, muzyki i... trochę podróży sentymentalnych.

 • ​Robert Janowski nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia!

  W finałowych scenach ostatniego odcinka 4. serii "Życia nad rozlewiskiem" pojawi się w epizodycznej roli... Robert Janowski. Gospodarz najpopularniejszego w Polsce teleturnieju "Jaka to melodia?" zagra kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, który na Mostku Zakochanych udzielać będzie ślubu Ewie Sztern (Maria Pakulnis) i Henrykowi Piernackiemu (Wojciech Droszczyński).

 • Robert Janowski: Bez stresu

  Robert Janowski cieszy się, że w końcu doceniono nie jego, ale cały program, który prowadzi. Teleturniej "Jaka to melodia?" otrzymał Telekamerę "Tele Tygodnia", zostawiając w tyle konkurencję.

 • Telekamery powędrowały do rąk laureatów!

  Zielińska i Olena Leonenko, czyli Marta Walawska i Oksana Sokołowska-Górka. Telekamery 2012 w pozostałych kategoriach odebrali w środę wieczorem: Magda Gessler (Osobowość telewizyjna roku), Krzysztof Ziemiec (Prezenter informacji), Jarosław Kret (Prezenter pogody), Mateusz Borek (Komentator sportowy), Robert Kozyra (Juror), Robert Janowski z "Jaka to melodia?" (Program rozrywkowy), twórcy...

 • Robert Janowski: Wycinają, bo przeklinam

  - To niegroźny program rozrywkowy, który ubarwia nam codziennie popołudnia - tak prowadzący "Jaka to melodia?" Robert Janowski scharakteryzował laureata Telekamery "Tele Tygodnia" 2011 w kategorii "program rozrywkowy".

 • ...rozrywkową widzowie uznali Roberta Janowskiego . Co ciekawe, pokonał on silną konkurencję - Kasię Cichopek i Krzysztofa Ibisza, Tatianę Okupnik i Maćka Kurzajewskiego, Szymona Majewskiego i Kingę Rusin(...), które otrzymały po trzy Telekamery - odebrał Kamil Durczok , dziennikarz, szef i prowadzący program informacyjny TVN "Fakty". Za najlepszego komentatora sportowego został uznany Włodzimierz...

 • Robert Janowski: Tajemnica sukcesu

  Program "Jaka to melodia?" obchodzi urodziny już od września. Jest bardziej nowoczesna scenografia, nowa czołówka. Ale to nie koniec niespodzianek.

Zdjęcia na temat: robert janowski telekamery
Wideo na temat: robert janowski telekamery
 • Robert Mitchum nie żyje

  Franky Pastor jest bezrobotnym aktorem. Cierpi na bezsenność, nic mu się nie udaje, nie potrafi już nawet marzyć. Arsene, jego menadżer, jest byłym wokalistą rockowym i kleptomanem. Też nic mu się w życiu nie udało. Dla zaspokojenia swoich niezrealizowanych ambicji postanawia zaryzykować wszystko: kradnie samochód i zabiera swojego "protegowanego" na rzekomo umówione spotkanie ze słynnym reżyserem. Franky ślepo podąża za swoim menadżerem, łykając na przemian witaminy i tabletki nasenne....

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Maczeta zabija

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. Meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza (Demián Bichir) - bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel...