• Informacje na temat:

  robert kardashian

Artykuły na temat: robert kardashian
 • Lionel Richie ojcem Khloe Kardashian?

  Zdaniem wielu, jeśli ktoś miałby być ojcem Khloe Kardashian, to z pewnością nie jest nim Robert Kardashian. Według najnowszych plotek, ojcem Kardashianki miałby być Lionel Richie.

 • Kim Kardashian zamienia się z celebrytki w ekspertkę od prawa karnego

  Gwiazda podpisała umowę ze Spotify na prowadzenie podcastu. Kim Kardashian, studiująca obecnie prawo, skupi się na temacie… więziennictwa. Chce mówić o tym, czym zajmuje się już od pewnego czasu, czyli o pomaganiu ludziom, którzy niesłusznie trafili za kratki.

 • Kim Kardashian odwiedza Armenię, kraj swoich przodków

  Czołowa amerykańska celebrytka, Kim Kardashian, w której żyłach płynie armeńska krew, właśnie odwiedza kraj przodków. W podróży do Armenii towarzyszą jej mąż Kanye West, córka North i siostra Khloe.

 • Wszyscy mówią o Kim Kardashian

  Kim Kardashian, królowa portali społecznościowych, jest obecnie w tsunami wiadomości na Twitterze, Facebooku i Instagramie. Piszą o niej wszystkie światowe media. Jedni wspierają ją po ataku w Paryżu i kradzieży biżuterii, inni... krytykują jej ekshibicjonizm.

 • ​Kim Kardashian opuściła galę, by być z Kanye Westem w szpitalu

  ...​Kim Kardashian opuściła galę na cześć swojego zmarłego ojca, Roberta Kardashiana, ponieważ jej mąż, Kanye West, trafił do szpitala.

 • Najbardziej denerwująca celebrytka

  Nieważne, jak mówią - byle by mówili. Ta zasada wydaje się przyświecać karierom sióstr Kardashian. Ładniejsza z nich - Kim - została właśnie okrzyknięta najbardziej nieznośną celebrytką.

 • "U Kardashianów" i "Królowe hardkoru" na Viva Polska

  ...5 maja na antenie Viva Polska premierę będzie miał siódmy sezon "U Kardashianów". Teraz będzie można na własne oczy przekonać się, jak wygląda życie prywatne Kim Kardashian, jej sióstr Kourtney i Khole oraz ich matki Kris Jenner.

 • Najbardziej zabójczy biust Hollywood

  Meksykański supertwardziel Maczeta powraca z najtrudniejszą misją w karierze! "Maczeta zabija", kontynuacja wystrzałowego hitu Roberta Rodrigueza, to jeszcze więcej akcji, humoru i gwiazd, a wśród nich znana z "Współczesnej rodziny" kolumbijska piękność Sofía Vergara, jako uzbrojona w szybkostrzelny "biustomiot" zabójczyni - Desdemona.

 • Kanye West wciąż w szpitalu. Co się dzieje z raperem?

  .... Źródło "Us Weekly" dodaje, że Kanye West na pewno spędzi w szpitalu Święto Dziękczynienia i "na razie nie wychodzi". W środę wieczór Westa w szpitalu opuściła jego żona Kim Kardashian , która dla niego wróciła z Nowego Jorku do Los Angeles, gdzie miała uczestniczyć w Angel Ball na Manhattanie, imprezie zorganizowanej ku czci jej zmarłego ojca, Roberta Kardashiana. Kim Kardashian miała wrócić do męża...

 • Sofia Vergara najbogatszą gwiazdą telewizji

  ...najbogatszych gwiazd telewizji. Czołówkę listy "Forbesa" uzupełniają: Tina Fey ("Rockefeller Plaza 30"), Bethenny Frankel (talk-show "Bethenny"), siostry Kardashian (reality-show "Keeping up with the Kardashians"), Melissa McCarthy ("Mike & Molly") oraz Ellen Pompeo ("Chirurdzy") - wszystkie zarobiły w minionym roku okrągłe 10 milionów dolarów. Sofia Vergara poza występem w serialu "Współczesna rodzina...

Zdjęcia na temat: robert kardashian
Dyskusje na temat: robert kardashian
 • Re: "American Crime Story": Sprawa O. J. Simpsona

  Robert Kardashian był jego przyjacielem i adwokatem to dla niego była przysługa przyjacielska każdy o tym wie .Nicol i Kris czyli była zona Roberta były przyjaciółkami wiec ona wie wiecej .Jak to miły Bóg wymierza kare w odpowiednim czasie tak Robert zmarł na raka a O J Simson to wrak człowieka który nigdy nie stanie na nogi