• Informacje na temat:

  robert kin

Artykuły na temat: robert kin
 • Weekend w kinie: Coś

  Sześć filmów wchodzi na ekrany polskich kin w pierwszy piątek lipca 2020. Wśród nich jest opowiadający o włoskiej mafii kontrowersyjny "Zdrajca", romans w gwiazdorskiej obsadzie "Coś się kończy, coś zaczyna" i kilka produkcji dla młodych widzów: "Smak pho", "Niezwykłe lato z Tess" oraz "Czworo dzieci i COŚ".

 • Robert Więckiewicz: Zadyma w polskim kinie

  Od dziś na ekranach kin można oglądać najnowszy film Marka Koterskiego - "7 uczuć". Jedną z głównych ról zagrał Robert Więckiewicz.

 • "Czuwaj" Roberta Glińskiego już w kinach

  Co dziś kieruje wyborami młodych ludzi? Między innymi na to pytanie próbuje odpowiedzieć film Roberta Glińskiego "Czuwaj". Produkcja debiutuje na ekranach polskich kin 8 czerwca 2018 roku.

 • Najbardziej oryginalne striptizy w historii kina

  ...i desperacji. Ekranizacja głośnej powieści Gore'a Vidala "Myra Breckinridge" uważana była przez wielu za niemożliwą; dość powiedzieć, że skandalizująca powieść zawierała m.in. scenę gwałtu(...) grają pierwszoplanowe role, ale żeńskie kreacje zapadają w pamięć męskiej częściej widowni. Mimo że za reżyserię "Od zmierzchu do świtu" (1996) odpowiedzialny jest kumpel Tarantino - Robert...

 • Lato w kinie? Bez wielkich premier

  Po miesiącu od otwarcia kin dystrybutorzy nadal zwlekają z podawaniem dat premier wielkich produkcji. Wiadomo już, że "Tenet" Christophera Nolana i "Mulan" Niki Caro wejdą na ekrany najwcześniej w sierpniu. Wśród kinowych nowości nie brakuje jednak godnych uwagi filmów z najważniejszych światowych festiwali.

 • Weekend w kinie: W cieniu Jedi

  Pięć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 20 grudnia. Już dzień wcześniej zadebiutowała na nich najnowsza odsłona kultowych "Gwiezdnych wojen" o podtytule "Skywalker. Odrodzenie".

 • "Oficer i szpieg" Romana Polańskiego w kinach

  O bohaterze jednej z najgłośniejszych afer szpiegowskich w historii opowiada film "Oficer i szpieg", który właśnie trafił na ekrany kin. Przypominając historię Alfreda Dreyfusa, francuskiego oficera żydowskiego pochodzenia niesłusznie skazanego za szpiegostwo na rzecz Niemiec, Roman Polański przestrzega przed skutkami zorganizowanej nienawiści do innych.

 • Weekend w kinie: Psy i inne zwierzęta

  Sześć filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 17 stycznia. Najgłośniejszą z premier jest z całą pewnością trzecia część kultowych "Psów". Warto też zwrócić uwagę na nominowany w trzech kategoriach do Oscarów "Gorący temat" oraz nową wersję "Doktora Dolittle". Stawkę uzupełniają: dramat "Kawki na drodze", horror "Demony prerii" oraz animacja "Miś Bamse i super miód".

 • Weekend w kinie: Potyczki

  Dziesięć tytułów, w tym aż trzy polskie: thriller "Zimna gra", animacja "Basia 3" i młodzieżowa komedia "#Jestem M. Misfit", zadebiutowało na ekranach polskich kin w piątek, 8 listopada. Stawkę uzupełniają m.in. nowa odsłona "Terminatora" i wojenna superprodukcja "Midway".

 • Weekend w kinie: W cieniu papieży

  Tylko trzy filmy wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 13 grudnia. To wywołująca duże emocje biograficzna produkcja "Dwóch papieży", horror "Czarne święta" oraz rodzimy dramat sensacyjny "Serce do walki". Wciąż granych jest jednak wiele tytułów, które warto zobaczyć.

Zdjęcia na temat: robert kin
Wideo na temat: robert kin
 • "Gru, Dru i Minionki: Cieślak i Górski w dubbingu

  Robert Górski i Mikołaj Cieślak, twórcy Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz popularnego serialu "Ucho Prezesa", dołączyli do obsady dubbingu komedii animowanej "Gru, Dru i Minionki". Film trafi na ekrany polskich kin 30 czerwca 2017.

 • Córka wspomina Leszczyńskiego: Szkoda, że tak mało...

  Vesna Leszczyńska jest córką dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i aktorki Alicji Borkowskiej. 15-latka wyznała, że bardzo brakuje jej taty, który zmarł w 2015 roku. Robert wspierał córkę w jej zainteresowaniach muzycznych. Zaraził ją miłością do wielu artystów, na przykład Lady Gagi. Do dzisiaj dziewczynka wspomina wspólne wyprawy do kina i mecze Euro 2012 oglądane z tatą. Vesna

 • "Zasada przyjemności": Teaser 1

  widzowie zobaczą m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę, oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego.