• Informacje na temat:

  robert koszucki aktor

Artykuły na temat: robert koszucki aktor
 • "TzG": Robert Koszucki odpada, Iwona Cichosz faworytką do zwycięstwa

  Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz odpadli w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na faworytkę tanecznego show Polsatu wyrasta Iwona Cichosz, która wspólnie ze Stefano Terrazzino uzyskała najwyższa ocenę jurorów.

 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Jarowienko znów najlepszy. Kto odpadnie z programu?

  Aleksiej Jarowienko wygrał drugi odcinek programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Gwiazdor "Zniewolonej" na razie jest bezkonkurencyjny, a widzowie pozwolili mu wygrać już dwa odcinki z rzędu. Zagrożeni odpadnięciem są natomiast Marcin Urbaś i Robert Koszucki.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 12. edycji!

  W zeszłym tygodniu telewizja Polsat ujawniła, że w 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pojawią się aktorki: Emilia Komarnicka-Klynstra i Ewelina Ruckgaber, wokalista Łukasz Zagrobelny oraz aktor i model Robert Koszucki. Teraz poznaliśmy kolejne nazwiska!

 • "Na dobre i na złe": Mejer ma rywala!

  W 292 odcinku "Na dobre i na złe" pojawi się nowy bohater: Rafał, przyjaciel ze studiów serial owej Alicji (A. Cieślak). Przystojnego lekarza, który do Leśnej Góry przyjedzie aż z Anglii, zagra Robert Koszucki, absolwent PWST w Krakowie.

 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Aleksiej Jarowienko znowu wygrywa

  W piątek, 13 marca odbył się kolejny odcinek show "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Zwycięzcą ponownie został aktor "Zniewolonej".

 • Mister w Leśnej Górze

  Dla widzów jest przede wszystkim doktorem Rafałem Konicą. A prywatnie jest tatą, mężem, miłośnikiem sportu i może się pochwalić tytułem Mister Poland 1997! Robert Koszucki opowiada o bracie bliźniaku, dzieciństwie i ukochanej babci Miłce, która była jego największą fanką.

 • Agnieszka Kaczorowska po przerwie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

  Już w piątek, 3 marca, o godz. 20 po raz pierwszy po przerwie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pojawi się Agnieszka Kaczorowska. Z aktorem serialu "Pierwsza miłość" Michałem Malinowskim zatańczy jive’a.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powraca. Ewelina Lisowska jako Rihanna

  ...zaprezentuje się ósemka nowych uczestników. Tym razem w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wezmą udział: aktor Robert Koszucki, youtuber i wokalista Adam Strycharczuk, aktorka Ewelina Ruckgaber, wokalista Łukasz Zagrobelny, aktorka Emilia Komarnicka-Klynstra, wokalista Jeremi Sikorski, aktorka Katarzyna Ptasińska oraz wokalistka Ewelina Lisowska. Tą ostatnią już w pierwszym odcinku będzie czekało...

 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Aleksiej Jarowienko zwycięzcą pierwszego odcinka

  ...do nieba wzięłaś mnie" . Później przyszła pora na aktorkę i prezenterkę Olę Szwed . Wybrała piosenkę "Szklana pogoda" . Po niej na scenie pokazał Robert Koszucki , który wykonał piosenkę(...)W każdym odcinku piosenki wykonują aktorzy, dziennikarze i sportowcy. Ich występy ocenia jury, przy czym to widzowie decydują, który uczestnik zwycięży w danym odcinku i otrzyma 10 tys. zł na wybrany...

 • "Taniec z Gwiazdami": Kasia Sawczuk trenuje tango

  Wiosenna - już siódma w Polsacie, a ogółem dwudziesta - edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie debiutem dla 11 nowych gwiazd. Wśród nich znalazła się młodziutka aktorka i wokalistka Kasia Sawczuk.

Wideo na temat: robert koszucki aktor
 • Robert Koszucki o "TzG": Nie radzę sobie z niuansami

  W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" Robert Koszucki zatańczy w parze z Hanną Żudziewicz. W rozmowie z Martą Podczarską aktor zdradził, dlaczego zdecydował się na występ w tanecznym show Polsatu; ujawnił też, co jest na razie jego piętą achillesową.

 • "Kocham Cię, Polsko": Zwiastun 5. odcinka

  Po stronie Tomasza Kammela: Maja Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk i Klaudia Halejcio. W zespole Antoniego Królikowskiego: Mikołaj Roznerski, Robert Koszucki i Tomasz Ciachorowski. Aktorki i aktorów zobaczymy w piątym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Emisja w sobotę, 1 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2.

 • "Jesteśmy waleczni" - mówi o swej drużynie Mikołaj Roznerski

  aktorki, w drugiej - trzej przystojni aktorzy. Po stronie Tomasza Kammela walczyć będą: Maja Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk i Klaudia Halejcio. W zespole Antoniego Królikowskiego do boju ruszą: Mikołaj Roznerski, Robert Koszucki i Tomasz Ciachorowski. Na planie programu "Kocham Cię, Polsko!" z aktorem rozmawiała Marta Podczarska z Interii.