• Informacje na temat:

  robert kwiatkowski tvp

Artykuły na temat: robert kwiatkowski tvp
 • Mundial w TVP: Wszystkie mecze w otwartych antenach

  Trzeciak (były reprezentant Polski) i Robert Podoliński (trener). Reporterzy TVP Sport będą towarzyszyć reprezentacji Polski 24 godziny na dobę. Mecz otwarcia (14 lipca: Rosja - Arabia Saudyjska(...)Na otwartych kanałach (TVP1 i TVP2) transmisje zajmą ok. 250 godzin. TVP Sport zmieni się w kanał całkowicie poświęcony mundialowi, co wiąże się z ok. 500 godzinami transmisji i różnych programów...

 • Nowe programy w TVP

  ...pokazywał historie ludzi, którzy po wielkiej życiowej tragedii potrafili podnieść się i wrócić do normalnego życia. Wśród gości m.in. Radosław Pazura, Monika Kuszyńska i Karol Bielecki. Igor Kwiatkowski, Robert Motyka i Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormlani poprowadzą z kolei nowy show kabaretowy w telewizyjnej Dwójce - "Co Wy wiecie o kabarecie". W każdym odcinku programu dwie drużyny...

 • Gdynia 2002: TVP chce finansować filmy

  ..."Telewizja Polska nie wycofuje się z produkcji filmowej" - mówił w środę, 18 września, na gdyńskim festiwalu filmowym prezes zarządu TVP, Robert Kwiatkowski. 11 filmów konkursowych pokazywanych na gdyńskim festiwalu, dwa filmy wyświetlane na tzw. pokazach specjalnych i jeden w cyklu "Polonica", powstało dzięki Telewizji Polskiej lub przy jej udziale.

 • Wiosna w TVP! Co będziemy oglądać?

  Telewizja Polska zaprezentowała swoją wiosenną ramówkę. Co widzowie TVP będą oglądać w najbliższych miesiącach? Sprawdźcie! Szczegóły ujawniono 14 lutego 2019 roku w Warszawie.

 • Kontrowersyjny dziennikarz w TVP

  W połowie marca zadebiutuje w TVP1 program publicystyczny prowadzony przez Andrzeja Kwiatkowskiego. Za rządów Leszka Millera uważano go za dziennikarza sprzyjającego SLD. Jego program zastąpi "Misję specjalną" Anity Gargas.

 • Nowy historyczny serial TVP

  Jest to pierwszy serial, który opisuje jeden z najważniejszych okresów w dziejach Polski - walkę o niepodległość w 1920 roku. Autorami scenariusza są: Janusz Petelski i Robert Miękus. Historyczno-sensacyjna produkcja z elementami przygodowymi rozpoczyna się w 1918 roku w pogrążonej chaosem Rosji. Bronek Jabłoński (Jakub Wesołowski) jest oficerem rosyjskiej armii, Władek Jarociński (Wojciech...

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Wielki Test o Polskim Filmie zaliczony!

  Janusz Zaorski i Maria Szabłowska zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Agnieszka Holland - Robert Biedroń. Największą amantką i amantem polskiego kina wybrani zostali Anna Dymna i Andrzej Łapicki.

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • 200 aktorów, kaskaderzy i pirotechnicy

  Około 200 aktorów wystąpi w serialu TVP "1920. Biało-czerwone", przedstawiającym jeden z najważniejszych momentów w dziejach Polski - walkę o niepodległość w 1920 r. Na planie telewizyjnej produkcji pracują także kaskaderzy, pirotechnicy i grupy rekonstrukcyjne.

Dyskusje na temat: robert kwiatkowski tvp
 • Re: "M jak miłość": Emil Karewicz został "wyrzucony" z popularnej serii?

  Karewicz został wyrzucony z serialu w 2001 roku, czyli wówczas gdy do koryta (władzy) powróciła czerwona pajęczarnia z zieloną zgnilizną... ---- Prezesem Zarządu TVP był wówczas Robert Kwiatkowski (członek PZPR od 1985 r.), związany z SDRP, SLD i środowiskiem Aleksandra Kwaśniewskiego. Był wymieniany w aferze Rywina jako jedna z tzw. osób "trzymających władzę".

 • Re: "M jak miłość": Emil Karewicz został "wyrzucony" z popularnej serii?

  Karewicz został wyrzucony z serialu w 2001 roku, czyli wówczas gdy do koryta (władzy) powróciła czerwona pajęczarnia z zieloną zgnilizną... ---- Prezesem Zarządu TVP był wówczas Robert Kwiatkowski (członek PZPR od 1985 r.), związany z SDRP, SLD i środowiskiem Aleksandra Kwaśniewskiego. Był wymieny w aferze Rywina jako jedna z tzw. osób "trzymającyc władzę".

 • Re: "M jak miłość": Emil Karewicz został "wyrzucony" z popularnej serii?

  Karewicz został wyrzucony z serialu w 2001 roku, czyli wówczas gdy do koryta (władzy) powróciła czerwona pajęczarnia z zieloną zgnilizną... ---- Prezesem Zarządu TVP był wówczas Robert Kwiatkowski (członek PZPR od 1985 r.), związany z SDRP, SLD i środowiskiem Aleksandra Kwaśniewskiego. Był wymieniany w aferze Rywina jako jedna z tzw. osób "trzymającyc władzę".