• Informacje na temat:

  robert leszczyński wprost

Artykuły na temat: robert leszczyński wprost
 • Robert Leszczyński nie żyje przez cukrzycę? Jego była partnerka Alicja Borkowska jest zrozpaczona!

  Robert Leszczyński zmarł nagle 1 kwietnia w wieku 48 lat. Jak mówią jego przyjaciele, zmagał się z cukrzycą.

 • Leszczyński przeprosił Isis Gee

  Na łamach "Wprost" ukazały się przeprosiny Roberta Leszczyńskiego skierowane do Isis Gee.

 • Elżbieta Wycech przyjaźniła się z Leszczyńskim! "Robert miał deprechę"

  ...w tabloidzie, że przyjaźniła się także z Robertem Leszczyńskim "Byłam prawdopodobnie ostatnią osobą, która go widziała. Często się widywaliśmy. Trudno mi się pozbierać po jego śmierci. Był moim mentorem(...) publikacjach tygodnika "Wprost". To w wynajmowanym przez nią lokum znaleziono erotyczne gadżety, filmy pornograficzne i woreczki z białym proszkiem. "Czas pożegnać się z Polską. Wyjeżdżam. Pakuję psa do...

 • Wojewódzki o Isis Gee: Jednak pani

  Kuba Wojewódzki na łamach "Polityki" komentuje decyzją sądu, nakazującą Robertowi Leszczyńskiemu i magazynowi "Wprost" przeproszenie Isis Gee i wypłacenie odszkodowania w wysokości 100 tysięcy zł.

 • Robert Leszczyński ma przeprosić Isis Gee

  Robert Leszczyński i tygodnik "Wprost" mają przeprosić piosenkarkę Isis Gee i zapłacić jej 100 tys. zł za podanie plotki, jakoby zmieniła płeć z męskiej na żeńską. Taki wyrok wydał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie, uwzględniając pozew wokalistki.

 • Leszczyński ma przeprosić Isis Gee

  Dziennikarz muzyczny Robert Leszczyński i tygodnik "Wprost" mają przeprosić piosenkarkę Isis Gee i zapłacić jej 100 tys. zł za podanie plotki , jakoby zmieniła płeć z męskiej na żeńską. Taki wyrok wydał w czwartek Sąd Okręgowy w Warszawie, uwzględniając pozew wokalistki.

 • Leszczyński tłumaczy się z "transseksualistki"

  Robert Leszczyński zapowiada, że odwoła się od wyroku sądu, na mocy którego ma przeprosić Isis Gee i zapłacić 100 tysięcy złotych odszkodowania. Dziennikarz twierdzi, że określając piosenkarkę mianem transseksualistki, nie powiedział nic obraźliwego.

 • Kto oceni klipy?

  Teledyski na 17 Festiwalu Yach Film 2008 (Gdańsk, 9-12 października) będzie oceniać 10-osobowe jury pod przewodnictwem Yacha Paszkiewicza, złożone z przedstawicieli świata kultury, sztuki i mediów.

 • Janusz Józefowicz broni Nataszy: Polskie społeczeństwo jest schamiałe!

  Aktorka, piosenkarka i tancerka w jednym wreszcie ma swoje pięć minut. Od dwóch dni niemal wszyscy mówią tylko o jej nowym utworze i kontrowersyjnym klipie, w którym właściwie nie wiadomo o co chodzi. Również w polskim show-biznesie nieźle zawrzało. Robert Leszczyński mówi wprost, że to Józefowicz ma tak zgubny wpływ na młodą żonę! "Natasza może powinna zrobić coś sama, ale tego nie zrobi, bo...

 • Beneficjenci Splendoru: Posłuchaj przed premierą!

  "Tęczy wybielacz" to drugi album Beneficjentów Splendoru, solowego projektu muzyka i dziennikarza Marcina Staniszewskiego, który w 2009 roku udanie zadebiutował płytą "Trendywaty chłopiec".