• Informacje na temat:

  robert maserak

Artykuły na temat: robert maserak
 • "Top Chef. Gwiazdy od kuchni": Maserak najlepszy!

  Tancerz i choreograf Rafał Maserak okazał się najlepszym kucharzem i wygrał program "Top Chef. Gwiazdy od kuchni". Finał show widzowie Polsatu zobaczyli w środę, 9 listopada.

 • Maserak i Romanowska poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów

  Aktorka Elżbieta Romanowska i tancerz Rafał Maserak poprowadzą Festiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie. Koncert będzie można obejrzeć 18 sierpnia (godz. 20.05) na antenie Polsatu.

 • Maserak już nie zatańczy

  Piękna florecistka, Sylwia Gruchała, zanotowała kolejną porażkę w swojej karierze. Odpadła w trzecim odcinku kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Nie pomogło ogniste i drapieżne tango, które odtańczyła z Rafałem Maserakiem.

 • Figura z Maserakiem!

  .... Agnieszka Cegielska i Żora Korolyov 11. Marek Kaliszuk i Nina Tryka 12. Elizabeth Duda i Mario Di Somma 13. Robert Janowski i Anna Bosak 14. Katarzyna Figura i Rafał Maserak.(...) Soszyńską - Michno. Najbardziej owacyjnie zostawał przyjęty duet: Katarzyna Figura i Rafał Maserak. "Bardzo się cieszę, że wracam po przerwie. Znów będę się mógł pokazać jako nauczyciel tańca" - mówi...

 • "Taniec z Gwiazdami": Maserak i Kochanek walczą o Pogrebińską

  ...próba tańczenia we troje? Próbkę można zobaczyć w poniższym filmie. Zobaczcie, jak w namiętnym tangu o Julię Pogrebińską walczą Rafał Maserak i Robert Kochanek. Nie przegap swoich ulubionych(...)W walce o Kryształową Kulę i pieniądze wciąż pozostają Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska, Tatiana Okupnik i Tomasz Barański oraz Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Każda z par wykona...

 • Niespodzianka w "Tańcu z Gwiazdami": Finał bez Maseraka i Pogrebińskiej

  Do wielkiego finału programu "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" weszli Krzysztof Wieszczek i Agnieszka Kaczorowska oraz Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Niespodziewanie z show Polsatu musieli pożegnać się Julia Pogrebińska i Rafał Maserak. Już za tydzień okaże się, kto wytańczy Kryształową Kulę.

 • Kryształowa Kula dla Roberta Wabicha

  Robert Wabich i Hanna Żudziewicz pokonali Olgę Kalicką i Rafała Maseraka w finale "Tańca z Gwiazdami". Przewaga laureatów Kryształowej Kuli nad rywalami wyniosła mniej niż 1 procent wszystkich głosów oddanych przez telewidzów.

 • "TzG": Robert Koszucki odpada, Iwona Cichosz faworytką do zwycięstwa

  Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz odpadli w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na faworytkę tanecznego show Polsatu wyrasta Iwona Cichosz, która wspólnie ze Stefano Terrazzino uzyskała najwyższa ocenę jurorów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Ciachorowski odpadł w 1. odcinku

  Aktor Tomasz Ciachorowski odpadł w 1. odcinku 6. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jurorów zachwyciła Olga Kalicka w duecie z Rafałem Maserakiem. Czarnym koniem tej edycji może zostać Robert Wabich.

 • To widzowie wybiorą zwycięzcę "TzG"

  W piątkowym finale "TzG" wystąpią Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Robert Wabich w parze z Hanią Żudziewicz. Każda z par podczas finałowego odcinka zatańczy trzy tańce - ulubiony, wybrany przez rywali oraz popisowy freestyle. Szczególnie ten ostatni może być prawdziwą ozdobą finałowego odcinka.

Zdjęcia na temat: robert maserak
Dyskusje na temat: robert maserak
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  produkcji nic nie jest bez znaczenia. Nie da się oczywiście zaplanować, że wygra Maserak i jego partnerka, ale można zrobić tak, że Maserak zatańczy do jakiegoś aktualnego hiciora, który publiczność uwielbia, podczas gdy inni dostaną gorsze melodie. I widzowie zagłosują na Maseraka - wyjaśnia na łamach "Newsweeka" anonimowo producentka jednego z programów. Nie jest też kwestią przypadku fakt, że