• Informacje na temat:

  robert mazurek

Artykuły na temat: robert mazurek
 • Burza po liście Roberta Mazurka do Danuty Holeckiej. Jest odpowiedź szefowej "Wiadomości"

  ..."Wy mieliście być inni. To miała być dobra zmiana" - pisze Robert Mazurek w liście otwartym do Danuty Holeckiej, szefowej "Wiadomości" TVP. Publicysta zarzuca stacji "propagandę totalitarną". "Pierwszy raz od lat Polacy mają szansę zobaczyć rzeczywistość, która nie jest autoryzowana na Czerskiej" - odpowiada Holecka.

 • Robert Mazurek od września w RMF FM

  ..."Poranna Rozmowa w RMF FM” - to tytuł nowej audycji, która we wrześniu zadebiutuje w ramówce stacji. Jej gospodarzem będzie Robert Mazurek - poinformował portal Wirtualnemedia.pl...

 • Kuba Mazurek: Nie popaść w rutynę!

  W serialu "Linia życia" gra podatnego na damskie wdzięki lekkoducha. W życiu ma dużo poważniejszą rolę, niedawno został ojcem. - Zamierzam zagrać ją brawurowo - zapowiada Kuba Mazurek.

 • ​Robert Gliński w RMF FM: Od dwóch lat nie mogę zrobić filmu

  ..."To jest świetny reżyser. Paweł ma kilka świetnych filmów, ja uważam, że jego poprzedni film 'Ida' to był film wybitny" - tak o sukcesie Pawła Pawlikowskiego w Cannes mówił w Porannej rozmowie w RMF FM reżyser Robert Gliński, gość Roberta Mazurka.

 • Robert Górski o "Uchu Prezesa": Ocieplam wizerunek prezesa, a chciałem dokuczyć

  ..."Nie znam prezesa osobiście" - przyznał w Porannej rozmowie w RMF FM Robert Górski. Jeden z twórców kabaretowego serialu "Ucho Prezesa" twierdzi, że "ociepla wizerunek prezesa", choć jak przyznaje "nie było to jego intencją". "Chciałem dokuczyć" - dodaje w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

 • Kamil Sipowicz po śmierci Kory: Mam z nią personalny kontakt

  W Porannej rozmowie w RMF FM u Roberta Mazurka Kamil Sipowicz opowiedział, że istnieje życie po śmierci a on sam ma "personalny kontakt" ze zmarłą przed trzema miesiącami swoją żoną Korą.

 • Antoni Krauze: W "Smoleńsku" nie używam słowa "zamach"

  ..."Słowo 'zamach' pojawia się nieustannie w omówieniach, a ja tylko pokazuję 'katastrofę', nie ma ani słowo, czy to był zamach, czy nie" - mówi reżyser filmu "Smoleńsk" Antoni Krauze w Porannej rozmowie w RMF FM. Gość Roberta Mazurka przyznaje, że jest pewien, iż katastrofa nie była zwykłym wypadkiem komunikacyjnym.

 • Paweł Kukiz kończy nową płytę: To prawie muzyka poważna

  W rozmowie z Robertem Mazurkiem z RMF FM poseł Paweł Kukiz ujawnił, że jeszcze w tej kadencji Sejmu "na pewno" ukaże się jego nowa płyta.

 • Tomasz Sekielski dziennikarzem roku

  Tomasz Sekielski otrzymał we wtorek, 10 grudnia, w Warszawie tytuł Dziennikarza Roku 2019. Na gali konkursu, organizowanego przez miesięcznik "Press", nagrodami Grand Press uhonorowano również m.in.: Roberta Mazurka, Magdalenę Gałczyńską, Bertolda Kittela i Rafała Wosia.

 • "Ucho Prezesa": A co na to prezydent?

  Czwarty i jak dotąd ostatni odcinek serialu politycznego "Ucho Prezesa" pojawił się w internecie 23 stycznia. Co dalej? "15 lutego zapraszam na kolejny odcinek" - zapowiada pomysłodawca serii i odtwórca tytułowej postaci, artysta kabaretowy Robert Górski. Czy w piątym odcinku będzie więcej pana prezydenta, który jak dotąd nie był bohaterem żadnej części "Ucha Prezesa"?

Zdjęcia na temat: robert mazurek
Wideo na temat: robert mazurek
 • Robert Górski: Namawiam wszystkich do nieufności

  zwariować”. Robert Mazurek pytał też o to, jak kabareciarz ocenia telewizję publiczną. „Włączyłem sobie ostatnio Wiadomości, żeby popatrzeć jak potraktują WOŚP. To było rzeczywiście dosyć zabawne, bo(...)„Namawiam wszystkich do nieufności, bo to tylko na dobre nam wszystkim wyjdzie, żeby nie wierzyć w ciemno w to, co nam suflują” – mówił w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM Robert Górski

 • Robert Górski o "Uchu Prezesa": Ocieplam wizerunek prezesa, a chciałem dokuczyć

  "Nie znam prezesa osobiście" – przyznał w Porannej rozmowie w RMF FM Robert Górski. Jeden z twórców kabaretowego serialu „Ucho prezesa” twierdzi, że "ociepla wizerunek prezesa", choć jak przyznaje "nie było to jego intencją". "Chciałem dokuczyć" – dodaje w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

 • Jakub Mazurek: barman w czasach kryzysu

  Mój bohater cały czas czeka na swoje pole do popisu - mówi Jakub Mazurek, który w serialu "Hotel 52" gra barmana Roberta.

Dyskusje na temat: robert mazurek