• Informacje na temat:

  robert mieszka

Artykuły na temat: robert mieszka
 • Robert Redford: Pasjonat

  ...mówi, jest pasjonatem. 18 sierpnia Robert Redford świętuje 80. urodziny.

 • Robert Więckiewicz "królem życia"

  Robert Więckiewicz zagra główną rolę w komedii Jerzego Zielińskiego "Królowie życia".

 • Robert Redford: Ludzie to skomplikowane istoty

  Legendę kina, jaką jest Robert Redford, niełatwo namówić na współpracę. Twórcom najnowszej produkcji Disneya ta sztuka się udała. Słynnego aktora zobaczymy w filmie "Mój przyjaciel smok".

 • Robert Więckiewicz: Wyjątkowa rola

  Wierzę, że opowieść o Edwardzie daje szanse na refleksje o tym, jak zwolnić i cieszyć się światem - mówi Robert Więckiewicz, który wciela się w główną rolę w filmie "Król życia", fabularnym debiucie znanego operatora, Jerzego Zielińskiego.

 • Robert Osam: Specjalista od nutek

  Od dziesięciu lat akompaniuje na fortepianie uczestnikom "Jak to melodia?". Robert Osam zdradza, jak znalazł się w programie oraz co stało na przeszkodzie, by podbił Anglię.

 • Robert Duvall i pogrzeb "za życia"

  ...- Było kilka takich ról, które powinienem był przyjąć, ale tego nie zrobiłem - przyznaje Robert Duvall. - Mimo to jestem nawet zadowolony z tego, jak sprawy się potoczyły. Poza tym wciąż mam jeszcze kilka rzeczy do zrobienia - cały czas dostaję nowe propozycje - więc wszystko układa się tak dobrze, jak nigdy.

 • Robert De Niro wyprodukował serial

  Gwiazda Hollywood Robert De Niro to nie tylko legenda aktorstwa, ale także producent filmowy i telewizyjny. Na kanale nSeriale, będzie można zobaczyć współprodukowany przez niego serial "Nyc 22". W jednej z głównych ról - Leelee Sobieski.

 • Robert Redford kończy 65 lat

  Robert Redford ( "Zawód: Szpieg" , "Pożegnanie z Afryką" , "Niemoralna propozycja" ), aktor należący do największych gwiazd Hollywood, kończy w niedzielę, 18 sierpnia, 65 lat. Redford wystąpił w kilkunastu filmach, które przeszły do historii kina. Sukcesy odnosi też jako reżyser i producent. Za swoją twórczość nagrodzony został w tym roku honorowym Oscarem.

 • Dillon jak Robert De Niro

  Wśród dotychczas wyróżnionych tą nagrodą znajdziemy nazwiska: Roberta De Niro ( "Poznaj moich rodziców" ), Martina Scorsese ( "Aviator" ), Johna Torturro ( "Bracie, gdzie jesteś?" ) , Meryl Streep(...) przyznaje Gotham Award. Dillon, który mieszka w Nowym Jorku, pojawi się wkrótce na ekranach kin w filmie "Factotum" w reżyserii Norwega Benta Hamera ( "Historie kuchenne" ). Film został wyróżniony za...

 • "Cudownie trudny Robert Fripp"

  ...przypadła do gustu. Ale Robert Fripp, mózg King Crimson, nie zwykł się opiniami innych przejmować. Ci, którzy wieszali na zespole psy po wydaniu albumu, później musieli bić się w piersi. "The Power To(...) w studiu. Korzystałem też z automatu perkusyjnego, takiego przypominającego sprzęt DJ-a, z różnymi brzmieniami i efektami. W twojej biografii znalazłem takie zdanie: Pat Mastelotto mieszka w Austin...

Wideo na temat: robert mieszka
 • "Rolnik szuka żony 4" - Robert

  Robert - młody (28 letni) Mazur jest rolnikiem, jak i sołtysem. Mieszka wraz z rodzicami, bratem oraz babcią i wspólnie pracują w rodzinnym gospodarstwie. W wolnych chwilach zajmuje się wędkarstwem. Lubi też jeździć konno. Jest mężczyzną przedsiębiorczym, pracowitym i bardzo komunikatywnym. Marzy o partnerce wesołej, uczciwej oraz otwartej, takiej, z którą mógłby dzielić trudy i radości

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1736.

  Robert boi się, że znajomi Angeli doniosą o nich dyrekcji szkoły. Dziewczyna wyznaje Oliwce i Kajtkowi, że znowu mieszka z nauczycielem i prosi ich, żeby - w imię przyjaźni - pomogli jej ukrywać związek z Milewiczem. Tymczasem afera z podsłuchiwaniem córki odbija się negatywnie na małżeństwie Sebastiana i Magdy. Maciej zawozi Natalię na szkolenie branżowe. Gdy na miejscu okazuje się, że

 • Łukasz Kubot rozstał się z narzeczoną

  Łukasz Kubot, który wraz ze Szwedem Robertem Lindstedtem wygrał w tegorocznym finale debla Australian Open, wyznał, że ceną wielkiego sukcesu jest samotność w życiu prywatnym. "Narzeczonej już nie mam. Nasze drogi się rozeszły. (...) Wszystko podporządkowuję pod tenis. Moje życie prywatne jest z nim związane" - podkreślił. Obecnie sportowiec mieszka w Pradze. (dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: robert mieszka
 • Re: Jak mieszka Klaudia Halejcio?

  Z tych zdjęć bije pustką duchową i desperacko maskowaną samotnością.

 • Re: Prosto w serce

  ODCINEK 95: Artur postanawia doprowadzić do spotkania Moniki z matką. Zabiera dziewczynę do hotelu, w którym mieszka Elżbieta, jednak do spotkania nie dochodzi. Feliks stara się o względy Anety. Wprowadza w życie szalone pomysły, dzięki którym zamierza zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura.

 • Re: Prosto w serce

  spotkania Moniki z matką. Zabiera dziewczynę do hotelu, w którym mieszka Elżbieta, jednak do spotkania nie dochodzi. Feliks stara się o względy Anety. Wprowadza w życie szalone pomysły, dzięki którym zamierza zdobyć jej serce. Rafał i Robert chcą się włamać do sejfu Artura. ODCINEK 96: Monika nie chce rozmawiać z matką, ale Artur nie daje za wygraną. Postanawia odnaleźć Elżbietę. Gośka coraz