• Informacje na temat:

  robert moskwa i żona

Artykuły na temat: robert moskwa i żona
 • Karolina Gruszka: Między Warszawą i Moskwą

  ...pt. 'Miasto' (kryminał noir rozgrywający się w Bydgoszczy w czasach PRL-u). Na planie towarzyszą mi Bartłomiej Topa i Robert Więckiewicz" - aktorka opowiada PAP Life. "To intensywny czas, ale...

 • Robert Moskwa: Sumy, o których piszą gazety, są nieprawdziwe

  Przed nami ostatni w tym sezonie odcinek "M jak Miłość". Robert Moskwa, czyli serialowy Artur, opowiada o kulisach swojej pracy: komu zrobił psikusa i dlaczego trudno było całować się na planie.

 • Will Smith baluje w Moskwie

  ..., którym wyłożona była aleja prowadząca do kina "Puszkinskij" w samym sercu Moskwy. Na spotkaniu z dziennikarzami przed seansem Smith zachowywał się tak samo jak bohater, w którego się wcielił w obrazie(...) Setubal w Portugalii nagrodę Srebrnego Delfina za najlepszą rolę męską - dla Roberta Więckiewicza.

 • Zdrada w "M jak miłość"?

  Robert Moskwa (44 l.), znany z roli doktora Artura Rogowskiego w "M jak miłość" , będzie musiał zmierzyć się w serialu z kobiecą zazdrością. Wszystko za sprawą doktor Agaty...

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • "Być zrozumianym"

  Darka "Maleo" Malejonka w zasadzie nie trzeba przedstawiać. Od początku lat 80. uczestniczy w wielu liczących się projektach i zespołach ze sceny niezależnej. Grał w takich grupach jak Izrael, Kultura, Moskwa czy Armia. Pod koniec lat 80. dołączył do zespołu Houk, gdzie szybko stał się postacią pierwszoplanową. Największą popularnością grupa cieszyła się na początku lat 90. za sprawą takich płyt...

 • Rusza Warszawski Festiwal Filmowy

  Szwedzka "Metropia" w reżyserii Tarika Saleha oraz polskie produkcje "Dom zły" Wojciecha Smarzowskiego i "Świnki" Roberta Glińskiego - te m.in. obrazy walczyć będą o główną nagrodę na 25. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym (WMFF), który rozpocznie się w piątek.

 • Olbrychski: Mogłem zagrać z De Niro

  Daniel Olbrychski 10 grudnia będzie świętować na scenie Teatru 6. piętro 50-lecie pracy artystycznej. Artysta przyznaje, że mógł zrobić światową karierę. - Nie zagrałem m.in. w "Wieku XX" Bernardo Bertolucciego, gdzie miałem być partnerem Roberta De Niro - przyznaje aktor.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

Zdjęcia na temat: robert moskwa i żona
Wideo na temat: robert moskwa i żona
 • Robert Moskwa opowiada, jak poznał swoją młodą żonę!

  Robert Moskwa (50 l.) to aktor teatralny i filmowy, który po godzinach trenuje karate. Jego żona Patrycja jest instruktorką tańca na rurze. Jak się poznali? Ten sekret zdradzili w programie "Dzień Dobry TVN". Co więcej opowiedzieli też o zabawnej zależności, którą ostatnio zauważyli. "Co roku mój wiek jest przez media podnoszony, a Patrycji wiek jest obniżany" - powiedział aktor. (Dzień Dobry TVN