• Informacje na temat:

  robert patoleta

Artykuły na temat: robert patoleta
 • Maciej Stuhr skomentował stan zdrowia swojego ojca! "Chyba musi zwolnić"

  Maciej Stuhr (40 l.) wypowiedział się na temat stanu zdrowia swojego ojca, który niedawno trafił do szpitala. Aktor zapewnił, że Jerzy Stuhr (68 l.) czuje się już znacznie lepiej i podziękował za słowa wsparcia, jakie spływały do jego rodziny z całej Polski. Co jeszcze zdradził w rozmowie z Robertem Patoletą Maciej Stuhr?

 • Adam Kraśko wciąż szuka żony!

  Adam Kraśko - najpopularniejszy rolnik w Polsce, wystąpi w sobotnim ćwierćfinale "Celebrity Splash!". Odpowiadając na kilka pytań najczęściej zadawanych przez internautów, mężczyzna ujawnił, że... wciąż szuka żony.

 • Leszek Stanek potwierdza: Pożarliśmy się z Renatą w "Azja Express"

  Leszek Stanek (35 l.) w rozmowie z Robertem Patoletą zdradził, że rzeczywiście "pożarł się" z Renatą Kaczoruk w programie "Azja Express". Tancerz podkreśla jednak, że szybko zapomina o negatywnych emocjach. - Były momenty, kiesy siadała nam energia i psycha. Pożarliśmy się, to fakt. Ale ja mam pamięć krótkotrwałą bardzo złą. Długotrwała jest jeszcze gorsza, więc zapominam o takich sytuacjach...

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • Iwona Węgrowska przeszła metamorfozę. Po dużym biuście nie ma już śladu?

  ...- Sprawdziliśmy, czy piosenkarka potrafi się zmienić, przełamać swój wizerunek i pokazać nową twarz - wyjaśnia prowadzący Robert Patoleta. W programie krok po kroku obserwujemy, w jaki sposób wokalistka zmieniała się pod okiem fryzjerki Doroty Wodzińskiej. Został poprawiony każdy element jej wizerunku - od włosów, poprzez strój, makijaż, po paznokcie. Efektem metamorfozy jest sesja zdjęciowa...

 • Marta Manowska o drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony"

  Już wiadomo, że w drugiej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony", wśród osób poszukujących partnerów życiowych, będzie również kobieta. Pilotażowy odcinek nowej serii pojawi się na antenie TVP1 już 5 kwietnia, w świąteczną niedzielę. Gospodyni show Marta Manowska zdradza, co wydarzy się w drugiej odsłonie programu.

 • Patricia Kazadi: Źle się czuję, jak jestem blada

  Patricia Kazadi zawsze jest nienagannie ubrana i umalowana. Celebrytka przykłada dużą wagę do swojego wyglądu, co widać za każdym razem, gdy pojawia się na ściankach. W rozmowie z Robertem Patoletą zdradziła, co stanowi podstawę jej pielęgnacji. Okazuje się, ze dla Kazadi najważniejszy jest olej kokosowy, który nakłada od stóp do głów. Przy okazji prowadząca "You Can Dance" ujawniła, że jest...

 • Adam Kraśko: Bohater programu "Rolnik szuka żony" w "Celebrity Splash"

  Adam Kraśko, znany z programu "Rolnik szuka żony", bierze udział w kolejnym telewizyjnym show "Celebrity Splash". Niemal 2-metrowy mężczyzna, ważący blisko 170 kilogramów, zdradził, że bardzo boi się wysokości. Opowiedział też, co wydarzyło się po zakończeniu "Rolnika...".

 • "Na Wspólnej": Czy Marta Wierzbicka nagrała swoją sekstaśmę?

  ...podróż - powiedziała. Jednak plotka o sekstaśmie, która lada chwila ma zostać sprzedana mediom, nadal pozostawała bez komentarza. Dopiero Robert Patoleta z WideoPortalu postanowił rozwiać wszelkie...

 • "Szołbiznes po polsku": Zmowa milczenia

  10 stycznia na ekranach polskich kin debiutuje obraz "Nakręceni, czyli szołbiznes po polsku" , kolejny film Sylwestra Latkowskiego , autora "Blokersów" i "Gwiazdora" . Śladem Sylwestra Latkowskiego poszedł dziennikarz Robert Patoleta, który postanowił napisać raport o polskim szołbiznesie.

Wideo na temat: robert patoleta
 • Joanna Majstrak chce iść do łóżka z Dodą

  Z Joanną Majstrak rozmawia Robert Patoleta. (WideoPortal/x-news)

 • Sara Boruc karci dziennikarza: Nie jestem celebrytką!

  Żona Artura Boruca bardzo się oburza, gdy ktoś ośmieli się nazwać ją celebrytką! Robert Patoleta chyba o tym zapomniał, przez co spotkała go kara! "Ja nie jestem celebrytką. Jestem blogerką modową. Jestem na drugiej imprezie w Polsce" - podkreśliła Sara. Faktycznie, różni się czymś od takiej Cichopek czy Herbuś? (Źródło: videoportal/x-news)

 • Wściekła Joanna Kurowska miażdży reportera!

  Joanna Kurowska odniosła się do kontrowersji, którą wywołał jej udział w  produkcji "Miłość na bogato". Na serial spłynęła bowiem fala krytyki. Żenujący poziom aktorski występujących tam osób stał się obiektem wielu żartów. Robert Patoleta postanowił zapytać więc gwiazdę, dlaczego zgodziła się zagrać w czymś takim. Pytanie to chyba lekko wytrąciło Kurowską z równowagi. (wideoportal/x-news)