• Informacje na temat:

  robert pattinson 2012

Artykuły na temat: robert pattinson 2012
 • Robert Pattinson: Życie po "Zmierzchu"

  Robert Pattinson dzwoni do mnie z pokoju, który zajmuje w jednym z hoteli Los Angeles. Tematem naszej rozmowy ma być "Woda dla słoni", najnowszy film z jego udziałem. Młody aktor nie chce rozmawiać ani o Sadze "Zmierzch", ani o produkcji "Saga Zmierzch: Przed świtem" - zbliżającym się wielkimi krokami finale tej lukratywnej filmowej serii.

 • Robert Pattinson: To będzie jego rok?

  Jak wyglądała będzie kariera Roberta Pattinsona po zakończeniu serii "Zmierzch"? Młody aktor pomyślał o tym zawczasu i w 2012 roku do kin trafią aż dwie interesujące produkcje z jego udziałem.

 • Filmowe gwiazdy 2012

  Willis, Dench, Stewart, Pattinson, Hemsworth, Hardy i Fassbender - oto największe gwiazdy 2012 roku. To ich na dużym ekranie oglądaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy najczęściej.

 • Na te premiery czekamy w 2012!

  Z przeprowadzonej przez nas ankiety na największe kinowe hity 2012 roku wynika, że z największym niepokojem oczekujemy premier "Hobbita" Petera Jacksona oraz finałowej części "Sagi 'Zmierzch'". Obydwa filmy trafią jednak do kin pod koniec roku. Jakie inne tytuły będą wydarzeniami nadchodzącego sezonu?

 • "Cosmopolis": Podróż przez pustkę

  Pokazywany na festiwalu w Cannes najnowszy film Davida Cronenberga ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") to ekranizacja kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. W głównej roli wystąpił gwiazdor "Zmierzchu" - Robert Pattinson. Film zadebiutuje w polskich kinach 22 czerwca.

 • Saga "Zmierzch": Rok przerwy

  Druga część finałowej części sagi "Zmierzch" - "Przed świtem" - trafi na ekrany kin 16 listopada 2012 roku - poinformowało studio Summit Entertainment.

 • People's Choice Awards: Nominacje!

  Amerykańscy kinomani wyłonili swoich filmowych faworytów za 2011 rok. Nominacje do People's Choice Awards otrzymały m.in. takie gwiazdy, jak Johnny Depp, Julia Roberts, Daniel Radcliffe i Anne Hathaway. Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 11 stycznia 2012 roku.

 • ​Paul Verhoeven zekranizuje powieść "Bel Ami"

  ...koloniach, który zostaje jednym z najbardziej wpływowych ludzi w Paryżu. Książka de Maupassanta była już w przeszłości przenoszona na ekran. Ostatni raz w 2012 roku. W nakręconym na jej podstawie "Uwodzicielu" wystąpili Robert Pattinson, Uma Thurman, Kristin Scott Thomas oraz Christina Ricci. Dla reżysera nie będzie to pierwsze spotkanie z telewizyjnym serialem, choć jego kariera związana jest...

 • Łóżkowe sceny, na które wszyscy czekają

  ...18 listopada na ekrany światowych kin wchodzi nowa część słynnej sagi "Zmierzch". Stewart ponownie wciela się w niej w postać Belli Swan, a Robert Pattinson Edwarda Cullena. Jak powszechnie wiadomo(...) zrealizowała film, który okazał się sporym sukcesem, a aktorzy wcielający się w główne role, Kristen Stewart oraz Robert Pattinson, zdobyli wielką sławę. Dalsze części, będące adaptacjami kolejnych tomów...

 • Ostatni "Zmierzch": Jest teaser!

  ...'Zmierzch': Przed świtem - część 1" Bella Swan i Edward Cullen (w tej roli Robert Pattinson) wreszcie stanęli przed ołtarzem. Po namiętnym miodowym miesiącu odkryli, ku swojemu ogromnemu zaskoczeniu, że(...), Kristen Stewart oraz Robert Pattinson, zdobyli wielką sławę. Dalsze części, będące adaptacjami kolejnych tomów sagi, oceniano bardzo różnie. W internecie pojawiły się liczne amatorskie filmy wyśmiewające...