• Informacje na temat:

  robert pattinson i kristen stewart rozstanie

Artykuły na temat: robert pattinson i kristen stewart rozstanie
 • Znów? Pattinson rzucił Kristen Stewart!

  Robert Pattinson prawdopodobnie po raz drugi od czasu jej ubiegłorocznego romansu rozstał się z Kristen Stewart. Chce jednak, aby pozostali przyjaciółmi.

 • Pattinson: Pierwszy wywiad po aferze

  Robert Pattinson udzielił pierwszego telewizyjnego wywiadu od momentu, gdy wyszedł na jaw romans jego dziewczyny, Kristen Stewart z reżyserem filmu "Królewna Śnieżka i łowca" - Rupertem Sandersem.

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Pattinson: Coraz bliżej "trzydziestki"

  Jeden z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorów młodego pokolenia, Robert Pattinson, obchodzi w poniedziałek, 13 maja, 27 urodziny.

 • Pattinson chce wrócić do Londynu

  Robert Pattinson postanowił po rozstaniu z Kristen Stewart wrócić do rodzinnego Londynu. 22-letni gwiazdor ma dość Los Angeles, miasta, w którym obecnie mieszka, a odkąd jest singlem, jeszcze bardziej denerwuje go całe otoczenie Hollywood.

 • Pattinson romansuje z córką Seana Penna

  Robert Pattinson spotyka się z córką Seana Penna - wynika z informacji serwisu People.com.

 • Nowa sympatia Roberta Pattinsona

  Wygląda na to, że Robert Pattinson pogodził się już z rozstaniem z Kristen Stewart. Na wspólne wakacje gwiazdor Hollywood zaprosił córkę innego aktora, Seana Penna, Dylan. Oboje polecą odpocząć na Hawaje.

 • Filmowe gwiazdy 2012

  Willis, Dench, Stewart, Pattinson, Hemsworth, Hardy i Fassbender - oto największe gwiazdy 2012 roku. To ich na dużym ekranie oglądaliśmy w ciągu ostatnich 12 miesięcy najczęściej.

 • Kto chce pracować u Pattinsona?

  Niewinny żart, na jaki pozwolił sobie Robert Pattinson w programie "The Daily Show", wywołał poruszenie wśród agentów public relations. Aktor stwierdził bowiem, że brak rzecznika prasowego jest obecnie jego największym zmartwieniem.

 • Zobacz klip do nowej części "Zmierzchu"!

  W klipie można zobaczyć fragmenty filmu "Zaćmienie", w którym w głównych rolach wystąpili Robert Pattinson i Kristen Stewart. Piosenka "Neutron Star Collision (Love Is Forever)" grupy Muse pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu, na którą trafiły także utwory m.in. Florence & The Machine, Vampire Weekend czy Bat For Lashes. Natomiast kolejna filmowa część sagi "Zmierzch" pod tytułem "Zaćmienie...