• Informacje na temat:

  robert pattinson na planie zmierzch

Artykuły na temat: robert pattinson na planie zmierzch
 • Robert Pattinson: Życie po "Zmierzchu"

  Robert Pattinson dzwoni do mnie z pokoju, który zajmuje w jednym z hoteli Los Angeles. Tematem naszej rozmowy ma być "Woda dla słoni", najnowszy film z jego udziałem. Młody aktor nie chce rozmawiać ani o Sadze "Zmierzch", ani o produkcji "Saga Zmierzch: Przed świtem" - zbliżającym się wielkimi krokami finale tej lukratywnej filmowej serii.

 • Robert Pattinson: Seks z psem?

  Robert Pattinson ujawnił podczas wizyty w programie "Jimmy Kimmel Live!", że na planie filmu "Good Time" odmówił odegrania sceny seksu z... psem.

 • Robert Pattinson zagra z De Niro

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson, zagra w filmie z legendą kina Robertem De Niro. Obraz będzie nosił tytuł "Idols Eye".

 • Robert Pattinson lubi... sceny rozbierane

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson przyznał, że nie ma problemu ze scenami rozbieranymi. Wręcz przeciwnie - lubi, kiedy kobiety podziwiają jego ciało. Ku radości milionów fanek aktor ponownie pokaże swoje wdzięki w najnowszym filmie "Cosmopolis".

 • Robert Pattinson: Kobiety przez niego mdleją

  Dla Roberta Pattinsona spacer hotelowym korytarzem nie jest prostą sprawą. Otaczająca go ze wszystkich stron świta rzeczników prasowych i ochroniarzy ma za zadanie utrzymywać roznamiętnione fanki w bezpiecznej odległości od aktora. Mimo to, zawsze znajdzie się jakaś dziewczyna, która pokona przeszkody i przedrze się przez ten kordon.

 • Pattinson: Coraz bliżej "trzydziestki"

  Jeden z najbardziej znanych hollywoodzkich aktorów młodego pokolenia, Robert Pattinson, obchodzi w poniedziałek, 13 maja, 27 urodziny.

 • Robert Pattinson wyznał, że miał poważny problem z zagraniem roli Batmana

  W najbliższym czasie o Robercie Pattinsonie głośno będzie z powodu dwóch bardzo oczekiwanych przez widzów filmów. Pierwszy to „Tenet” Christophera Nolana, który jest gotowy i czeka z premierą na ponowne otwarcie kin. A drugi to „The Batman” Matta Reevesa, do którego zdjęcia zostały przerwane z powodu pandemii. Przed Pattinsonem, który wciela się w tytułową postać Człowieka-Nietoperza, jest...

 • Robert Pattinson singlem

  Robert Pattinson (saga "Zmierzch", "Cosmopolis", "Uwodziciel") postanowił, że zostanie singlem. Hollywoodzki gwiazdor oświadczył, że nie ma zamiaru... sypiać z kim popadnie.

 • Na ekrany powraca "Zmierzch"

  Ostatni dzień czerwca będzie wielkim świętem dla fanów "Zmierzchu". Na ekrany wejdzie wtedy trzecia część kultowej sagi - "Zaćmienie".

 • Robert Pattinson mięczakiem

  Robert Pattinson nie potrafił uderzyć kaskadera w swoim najnowszym filmie "Twój na zawsze", ponieważ nie był wystarczająco silny.

Wideo na temat: robert pattinson na planie zmierzch