• Informacje na temat:

  robert pattinson z dzieckiem

Artykuły na temat: robert pattinson z dzieckiem
 • Pattinson w stroju Batmana. Jest nagranie

  Najpierw ogłoszono, że nowym Batmanem zostanie Robert Pattinson. Potem przez sieć rozlała się fala krytyki pod adresem takiego castingu. Teraz opublikowane zostało pierwsze wideo z Pattinsonem w stroju Batmana i chyba nikt nie ma już ochoty narzekać.

 • Robert Pattinson w westernie?

  Czy Robert Pattinson wystąpi w niskobudżetowym westernie "Unbound Captives" w reżyserii Madeleine Stowe? "New York Times" sugeruje, że gwiazdor miałby w filmie mówić w języku Komanczów.

 • Robert Pattinson i prostytutki

  ..."Cosmopolis" Davida Cronenberga z główną rolą Roberta Pattinsona oraz głośny dokument Michaela Glawoggera "Chwała dziwkom" możemy od piątku oglądać na ekranach polskich kin. Wśród sześciu premier znalazły się również amerykańskie komedie: "Jak urodzić i nie zwariować" oraz "Wielki rok".

 • Robert Pattinson: Życie po "Zmierzchu"

  Robert Pattinson dzwoni do mnie z pokoju, który zajmuje w jednym z hoteli Los Angeles. Tematem naszej rozmowy ma być "Woda dla słoni", najnowszy film z jego udziałem. Młody aktor nie chce rozmawiać ani o Sadze "Zmierzch", ani o produkcji "Saga Zmierzch: Przed świtem" - zbliżającym się wielkimi krokami finale tej lukratywnej filmowej serii.

 • Pattinson chce poślubić Stewart?

  Brytyjski aktor Robert Pattinson postanowił ratować swoją miłość do Kristen Stewart. Pierwszym krokiem było wybaczenie aktorce zdrady z reżyserem Rupertem Sandersem. Teraz zaproponował jej... małżeństwo. Miałoby to umocnić ich uczucie i zapewnić stabilizację.

 • Pattinson: Umrę przed 30-tką

  Gwiazdor sagi "Zmierzch" - 24-letni Robert Pattinson - wyznał, że martwi go to, iż w tak młodym wieku przydarzyło mu się już tak wiele dobrych rzeczy.

 • Dzieci nagradzają DiCaprio

  ..." przyznaje się za szczególne osiągnięcia w dziedzinie ochrony środowiska. Podczas gali na scenie wystąpią takie gwiazdy, jak grupa Jonas Brothers, Hugh Jackman, Robert Pattinson, Queen Latifah, Ben...

 • Wampiry w scenie erotycznej

  Stało się. Robert Pattinson i Kristen Stewart wystąpią w scenie erotycznej w czwartej części serii "Zmierzch", zatytułowanej "Przed świtem".

 • Gwiazdy w ekranizacji książki Patti Smith?

  Patti Smith stwierdziła, że Kristen Stewart i Robert Pattinson nadaliby się idealnie do wystąpienia w ekranizacji jej książki "Poniedziałkowe dzieci". Amerykańska artystka od lat obserwuje nie tylko ich kariery, ale i związek.

 • Najlepsze głosy Hollywood

  Aktorzy nie tylko potrafią grać, ale i śpiewać. W Hollywood najlepszym głosem może poszczycić się Scarlett Johansson. W zestawieniu najlepszych wokalistów na drugim miejscu znalazł się Ryan Gosling, a tuż za nim Robert Pattinson.