• Informacje na temat:

  robert rodriguez reżyser

Artykuły na temat: robert rodriguez reżyser
 • Robert Rodriguez opowiedział o panującej w Hollywood niechęci do Latynosów

  Zasłynął jako twórca takich filmów jak „Desperado”, „Od zmierzchu do świtu” czy „Sin City – Miasto grzechu”. W 2001 roku Robert Rodriguez zaskoczył nieco swoich fanów, kręcąc młodzieżową komedią szpiegowską „Mali agenci”. Podczas trwającej właśnie wirtualnej edycji Comic-Conu 2020, reżyser opowiedział o problemy, z jakimi musiał się zmagać w trakcie realizacji tego filmu.

 • Robert Rodriguez szaleje

  Robert Rodriguez ( "Desperado" , "Dawno temu w Meksyku: Desperado 2" , "Mali agenci 3D" ) zrealizuje film na podstawie znanego komiksu "Madman". Twórca wykupił prawa do ekranizacji dzieła Mike'a Allreda już kilka lat temu. Produkcja widowiska ma rozpocząć się jeszcze w tym roku.

 • ShowEast honoruje Roberta Rodrigueza

  Robert Rodriguez ( "Desperado" , "Mali agenci 2. Wyspa marzeń" ) otrzyma specjalną nagrodę podczas konferencji właścicieli amerykańskich kin. Utalentowany artysta zostanie uhonorowany wyróżnieniem Award of Excellence in Filmmaking. Doroczna impreza o nazwie ShowEast odbywać się będzie tym razem od 29 września w Orlando na Florydzie.

 • Doceniony Rodriguez

  Film "Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2" Roberta Rodrigueza otrzymał aż sześć nominacji do tegorocznej, 19. już edycji nagród Imagen Awards, które honorują "przedstawienie pozytywnego wizerunku Latynosów w mediach". Obraz walczyć będzie o wyróżnienia między innymi w najważniejszej kategorii - "Najlepszy film".

 • Robert Rodriguez o "Sin City 2"

  Po blisko dekadzie oczekiwań przebojowe Miasto Grzechu wróciło na polskie ekrany, z miejsca osiągając status najchętniej oglądanej premiery weekendu. W promującym "Sin City: Damulka warta grzechu" wideo-wywiadzie reżyser Robert Rodriguez tłumaczy, dlaczego fani musieli tak długo czekać na kolejne przygody Nancy, Marva i spółki oraz, co nowego czeka widzów w drugiej ekranizacji kultowych dzieł...

 • Robert Rodriguez: Idę na całość

  ...- W tym momencie słyszy, jak lekarz mówi, że wnętrzności człowieka są dziesięć razy dłuższe, niż jego ciało - mówi Robert Rodriguez, śmiejąc się szelmowsko. - Tak się składa, że w świetle wiedzy(...) gra daleki kuzyn Roberta Rodrigueza, Danny Trejo. Ten pierwszy był zresztą przekonany, że jego nowe dzieło znajdzie swoje grono odbiorców. - Machete to meksykański MacGyver. Przekonanie, że przy...

 • "Predator 3" według Rodrigueza

  Zaskakująca wiadomość dla miłośników twórczości znanego reżysera Roberta Rodrigueza ( "Dawno temu w Meksyku: Desperado 2" , "Mali agenci 3D" ). Podczas jednego z czatów twórca zdradził, że od dawna planuje realizację trzeciej części głośnego przed laty " target="_blank">"Predatora" .

 • Nowy film Rodrigueza w 4D

  W tym roku Robert Rodriguez nie tylko wskrzesza hitową serię dla dzieci, ale przedstawia całkowicie nowy pomysł na kino.

 • R. Rodriguez: Desperado za 30 lat

  Robert Rodriguez ( "Desperado" , "Mali agenci" ), reżyser kultowego "Sin City - Miasto Grzechu" , nie próżnuje. W planach ma już kolejną część filmu, opartego na serii komiksów Franka Millera. Przyjaciel Quentina Tarantino opowiedział również o innych filmowych realizacjach, do których się przygotowuje.

 • Bale i Rodriguez na ulicy

  Christian Bale ( "American Psycho" ) i Freddy Rodriguez ( "Papi i dziewczyny" ) będą gwiazdami niezależnej produkcji "Harsh Times". Film opisywany jest jako nowa wersja słynnego obrazu Martina Scorsese z 1973 roku, "Nędzne ulice". Zdjęcia rozpoczną się na początku grudnia w Los Angeles.