• Informacje na temat:

  robert rowiński

Artykuły na temat: robert rowiński
 • Taniec z jajami

  W świątecznym odcinku "Tańca z gwiazdami" najsłabiej ocenieni zostali Ola Szwed i Robert Rowiński, którzy pożegnali się z programem.

 • "Taniec z gwiazdami": Demon seksu

  Robert Rowiński pisze doktorat i uczy tańca Monikę Pyrek. Aby przełamać nieśmiałość swoich tanecznych partnerek, na pierwszym treningu zamienia się w demona seksu.

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Laureatami 12. edycji "Tańca z gwiazdami" zostali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Rywalizacja była bardzo zacięta. Zwycięska para zdobyła Kryształową Kulę, w pięknym stylu pokonując swych konkurentów, Pawła Stalińskiego i Izabelę Janachowską.

 • Górniak odpadła z "Tańca..."!

  W półfinale 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli Edyta Górniak i Jan Kliment. Para zdobyła zbyt mało głosów, aby pozostać w programie. Do finału awansowali Monika Pyrek i Robert Rowiński oraz Paweł Staliński i Izabela Janachowska.

 • Korzeniowski już nie zatańczy

  Trzynastka okazała się pechowa dla Roberta Korzeniowskiego, który z takim właśnie numerem występował wraz z Anną Głogowską w 12. edycji "Tańca z gwiazdami". W niedzielę, 19 września, para pożegnała się z programem.

 • Znamy uczestników 12. edycji "Tańca..."

  Już po raz 12. widzowie będą mogli podziwiać roztańczone gwiazdy. We wrześniu w telewizji TVN rozpoczyna się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Maria Niklińska, Robert Korzeniowski i Andrzej Gołota.

 • Gołota już nie zatańczy!

  Monika Pyrek i Robert Rowiński. "Jesteś największym objawieniem tej edycji" - powiedziała Iwona Szymańska-Pavlović. Ich taniec oceniono na 37 punków. Następnie widzowie obejrzeli pięknego walca angielskiego w wykonaniu Patricii Kazadi i Roberta Rowińskiego. "Zrobiło to na mnie wielkie wrażenie" - wyznał Zbigniew Wodecki. Para otrzymała 38 punktów. Paweł Staliński musiał w niedzielnym odcinku...

 • Monika Pyrek: Co teraz?

  ...taniec" - dodała tyczkarka. Ostatni tydzień przygotowań był dla Moniki Pyrek bardzo stresujący. Wszystko przez to, że jej partner - Robert Rowiński - znalazł się w szpitalu. "Bardzo się bałam. Nie(...) raz spróbować sił w sporcie i walczyć o medal na Igrzyskach Olimpijskich za dwa lata w Londynie" - powiedziała Pyrek. Sportsmenka wygrała Mercedesa klasy E-Coupe, a Robert Rowiński otrzymał Fiata 500

 • Faworytka odpadła z "Tańca..."

  ...zatańczyli Monika Pyrek i Robert Rowiński. Ich taniec niezbyt spodobał się jurorom. "Nie ukrywam, że dzisiaj mi się wszystko kłóciło. To było takie drewniane, nie było bioder!" - stwierdziła Czarna Mamba(...) czterdzieści punktów. Ostatni taniec zaprezentowali Monika Pyrek i Robert Rowiński. Ich wzruszający walc wiedeński również zyskał uznanie jurorów, którzy pokazali cztery "dziesiątki". "Zmień kolce na...

 • ...się z bólu. W efekcie para nie zatańczyła razem podczas programu. Stefano zastąpił inny tancerz - Robert Rowiński (znany z poprzednich edycji, tańczył m.in. z Magdaleną Wójcik). Tusk i Rowiński(...) punkty widzów zostały przyznane trzem osobom - zarówno Tusk, Rowińskiemu, jak i Terrazziniemu. To precedensowa sytuacja w polskim "Tańcu z gwiazdami". Nie wiadomo, czy Terrazzino powróci do tańca już...

Zdjęcia na temat: robert rowiński
Wideo na temat: robert rowiński
 • Robert Rowiński: jak rozwinęła się jego kariera

  Po sukcesie w "Tańcu z Gwiazdami" Robert Rowiński w 2010 roku wyjechał z Polski do Stanów. Co działo się u niego przez te wszystkie lata? Opowiedział o tym w "Dzień dobry TVN". (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: robert rowiński