• Informacje na temat:

  robert ryan aktor

Artykuły na temat: robert ryan aktor
 • Gildia Aktorów wybrała najlepszych

  W niedzielę, 10 marca, już po raz ósmy swoje nagrody przyznali członkowie Gildii Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild). Tegorocznymi laureatami zostali Russell Crowe, za kreację w dramacie "Piękny umysł" oraz Halle Berry za najlepszą rolę w dramacie kryminalnym "Monster's Ball" .

 • Josh Hartnett i Meg Ryan u Ridley'a Scotta

  ...okolicznościom oboje zakochują się w sobie" - mówi Robert Perez, który pracuje nad scenariuszem filmu, zatytułowanego roboczo "Bob". Główną rolę ma zagrać młody aktor Josh Hartnett, którego talentem zachwycony jest Ridley Scott. Podobno rolą kobiecą bardzo zainteresowana jest Meg Ryan ( "Kiedy Harry poznał Sally" , "Dowód życia" , "Kate & Leopold" ). Zdjęcia do filmu reżyser chcialby rozpocząć...

 • Nominacje do nagrody Gildii Aktorów

  We wtorek, 29 stycznia, ogłoszono nominowanych do prestiżowej nagrody Gildii Aktorów Amerykańskich (Screen Actors Guild Awards). Wśród aktorów mających szansę na wyróżnienie są tegoroczni zdobywcy Złotych Globów za najlepsze role dramatyczne: Russell Crowe ( "Piękny umysł" ) i Sissy Spacek ("In the Bedroom"). Szanse na nagrodę mają również Denzel Washington ( "Dzień próby" ) i Renée Zellweger...

 • Robert Gliński o Katyniu

  O realizacji filmu poświęconego zbrodni katyńskiej, reżyser Robert Gliński myśli już od dziesięciu lat. Uważa, że nadszedł jednak czas, aby w końcu takie dzieło powstało. Bez względu na plany innych reżyserów, a zwłaszcza Andrzeja Wajdy, nie zamierza rezygnować.

 • Robert De Niro gwiazdą wszech czasów

  Robert De Niro został uznany za największą gwiazdę wszech czasów w ankiecie zorganizowanej przez witrynę FilmFour.com. dla fanów X muzy. Na drugim miejscu zestawienia znalazł się Al Pacino, który wyprzedził Kevina Spacey'a. Pierwszą kobietą na liście jest Jodie Foster, która uplasowała się na 23 miejscu.

 • Nie żyje Heather Menzies-Urich

  W wieku 68 lat zmarła amerykańska aktorka Heather Menzies-Urich. Cierpiała na raka mózgu. Informację o śmierci gwiazdy przekazał jej syn, aktor Ryan Urich.

 • Najlepsze głosy Hollywood

  Aktorzy nie tylko potrafią grać, ale i śpiewać. W Hollywood najlepszym głosem może poszczycić się Scarlett Johansson. W zestawieniu najlepszych wokalistów na drugim miejscu znalazł się Ryan Gosling, a tuż za nim Robert Pattinson.

 • Wytwórnia porzuca Bena Afflecka?

  Ben Affleck ( "Pearl Harbor" , "Daredevil" ) zaczyna płacić za straszliwą klęskę swojego ostatniego filmu - "Gigli" . Jak wieść niesie, studio Paramount zastanawia się nad rezygnacją z usług aktora przy swoim kolejnym projekcie. Gwiazdor miał znów wcielić się w postać Jacka Ryana, którego zagrał już w "Sumie wszystkich strachów" .

 • Tom Hanks w filmie wojennym "Greyhound"

  Tom Hanks powraca do kina wojennego. Aktor walczył już na plażach Normandii w "Szeregowcu Ryanie", a także w dżungli Wietnamu w "Forreście Gumpie". Tym razem będzie walczył na morzu w filmie "Greyhound", do którego napisał też scenariusz. W sieci zadebiutował zwiastun tego widowiskowego filmu, którego akcja toczy się w czasie II wojny światowej.

 • Najlepsi filmowi ojcowie

  Dustin Hoffman, Gregory Peck, Marlon Brando, Roberto Benigni, Ryan O'Neal... Co łączy tych gwiazdorów? Czterech z nich otrzymało aktorskie Oscary za wspaniałe portrety filmowych ojców...