• Informacje na temat:

  robert sowa

Artykuły na temat: robert sowa
 • Robert Sowa nowym jurorem w programie "Top Chef"

  Wiosną na antenę Polsatu wraca program kulinarny "Top Chef". Uczestników oceniać będą: Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak i zupełnie nowy w gronie jurorów - Robert Sowa.

 • Robert Sowa stracił program telewizyjny

  Robert Sowa nie będzie już prowadził programu TVP "Przepis dnia". Jego następcą został Marcin Budynek - informuje Press.pl.

 • Koszałka i Sowa: Autorska animacja

  Marcin Koszałka, autor zdjęć do obrazu Magdaleny Piekorz "Pręgi" i Robert Sowa, twórca filmów animowanych i laureat jednej z nagród Krakowskiego Festiwalu Filmowego w 2000 roku, pracują wspólnie nad krótkometrażową animacją "Piętro". Film powstaje przy użyciu techniki animacji przestrzennej w pomieszczeniach Sceny Pod Ratuszem Teatru Ludowego w Krakowie.

 • Gotowanie to nie czary mary

  O kulisach programu " Życie od kuchni" opowiada Robert Sowa, który udowadnia, że gotowanie nie musi być ani trudne, ani drogie.

 • Spotkania z animacją w Lokatorze

  Kolejne spotkanie z cyklu "24 klatki na sekundę - Historia polskiej animacji oczami młodych twórców" odbędzie się w czwartek, 16 października, o godz. 20.00. W Klubie Filmowym Lokator na krakowskim Kazimierzu z widzami spotkają się Wiola Sowa i Robert Sowa, absolwenci krakowskiej ASP.

 • "Zabójca z lubieżności" w TVP2

  We wtorek, 19 marca, telewizyjna Dwójka pokaże premierowo najnowszy film dokumentalny Marcina Koszałki, zatytułowany "Zabójca z lubieżności". Ważnym elementem obrazu są sekwencje animowane, których autorem jest Robert Sowa.

 • Polacy boją się eksperymentować

  Chcę udowodnić, że gotując zdrowo można to robić fajnie i tanio - mówi o swojej roli w programie mistrz kuchni. Robert Sowa ujawnia też, kto gotuje u niego w domu i jakie pyszności znajdą się na jego wielkanocnym stole.

 • Siadajmy razem przy stole!

  Program "Życie od kuchi", który Małgorzata Ohme prowadzi razem z kucharzem, Robertem Sową, cieszy się dużą popularnością. Co warto z niego przenieść do swojej rodziny?

 • Co warto obejrzeć w kinie?

  To będzie wyjątkowy weekend w kinach. Na ekrany trafią: "Social Network" o tym, jak powstał Facebook, komedia sensacyjna "Red" z udziałem Bruce'a Willisa i Morgana Freemana, dokument o genialnym stroicielu fortepianów. A na deser dwie animacje: trójwymiarowa opowieść o mitycznych sowach i plastelinowa produkcja "Mary i Max" - tylko dla dorosłych.

 • Święto kina animowanego

  Dosłownie i w przenośni. W czwartek rozpoczyna się 14. edycja festiwalu OFAFA, jedynego poświęconego całkowicie polskiemu filmowi animowanemu. Startuje pokazami konkursowymi, które otwiera kontynuacja kultowej Kosmicznej gry Roberta Turło. Dla wielbicieli polskiej animacji przygotowana została prawdziwa uczta filmowa: prawie 200 filmów, czterdzieści godzin projekcji, wystawy, spotkania z twórcami...

Zdjęcia na temat: robert sowa
Wideo na temat: robert sowa
Dyskusje na temat: robert sowa