• Informacje na temat:

  robert tyszkiewicz

Artykuły na temat: robert tyszkiewicz
 • Michał Malitowski: Kocham Beatę Tyszkiewicz

  ...zakończenie edycji? - Finał jest dla nas zawsze zwieńczeniem bardzo fajnego czasu, więc go wspólnie świętujemy, a jakże!, przy tańcach do białego rana. Kto zrobił największe postępy? - Robert(...) pan zwycięzców? - Żaden z uczestników ćwierćfinału nie był dla mnie zaskoczeniem, że utrzymał się tak długo. Olga jest energetyczna, Misheel staranna, Adam ujmował swoją naturalnością, a Robert...

 • Tyszkiewicz i Deląg w filmie o Katyniu

  Zdjęcia do "Pre Mortem", krótkometrażowego filmu opowiadającego o zbrodni katyńskiej, rozpoczął mieszkaniec Kielc Konrad Łęcki, który jest również autorem scenariusza. Główne role w jego pracy dyplomowej grają m.in. Beata Tyszkiewicz i Paweł Deląg.

 • "TzG": Robert Koszucki odpada, Iwona Cichosz faworytką do zwycięstwa

  Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz odpadli w drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na faworytkę tanecznego show Polsatu wyrasta Iwona Cichosz, która wspólnie ze Stefano Terrazzino uzyskała najwyższa ocenę jurorów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Kolejne osoby odchodzą z programu

  Wiosenna edycja najpopularniejszego show telewizji Polsat będzie pełna niespodzianek. Fani "Dancing with the Stars" co chwila zaskakiwani są nowymi informacjami. Z udziału w programie zrezygnowała jurorka Beata Tyszkiewicz, ale rozstania ogłosili także opiekunowie i nauczyciele gwiazd. Kogo tym razem nie zobaczymy na parkiecie? Kto ich zastąpi?

 • "Taniec z Gwiazdami": Jury bez zmian

  Pierwszy odcinek 7. edycji "Tańca z Gwiazdami" zadebiutuje na antenie Polsatu już 3 marca o godz. 20. W jury podobnie jak w poprzedniej edycji zobaczymy Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego.

 • Wyjątkowy odcinek "Tańca..."!

  Tyniec, Liszowska, Kwaśniewska, Wodecki, Galiński, Tyszkiewicz, Rusin - to tylko niektóre nazwiska uczestników specjalnego odcinka "Tańca z gwiazdami", który stacja TVN pokaże w najbliższą niedzielę. Do listy nazwisk dotarł oczywiście "Fakt".

 • "Taniec z gwiazdami": Kto w jury?

  W jury programu "Taniec z gwiazdami", który znajdzie się w wiosennej ramówce Polsatu, zasiądą Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović i Michał Malitowski. Kto zostanie czwartym oceniającym występy na parkiecie?

 • "Taniec z Gwiazdami": Wieniawa zachwyca, Malitowski przeklina

  Żadna z par nie odpadła w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Najlepsze oceny od jurorów otrzymała Julia Wieniawa. Inauguracyjny program 11. edycji obfitował też w dodatkowe atrakcje. Michał Malitowski powtórzył słynny wyczyn Beaty Tyszkiewicz i siarczyście zaklął na wizji, z kolei Paulina Sykut-Jeżyna przypadkowo ujawniła imię syna Rafała Maseraka.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kto wygra drugi odcinek?

  W sobotę, 10 września, zostanie wyemitowany drugi odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak Kamil Bijoś poradzi sobie w roli Sylwii Grzeszczak? Czy Marii Tyszkiewicz uda się wiarygodnie wcielić w Axla Rose’a z Guns N’ Roses?

 • "Taniec z Gwiazdami": Tomasz Ciachorowski odpadł w 1. odcinku

  Aktor Tomasz Ciachorowski odpadł w 1. odcinku 6. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jurorów zachwyciła Olga Kalicka w duecie z Rafałem Maserakiem. Czarnym koniem tej edycji może zostać Robert Wabich.

Zdjęcia na temat: robert tyszkiewicz