• Informacje na temat:

  robert układ

Artykuły na temat: robert układ
 • Robert Lewandowski zatańczył do "Toosie Slide" Drake'a. Nowy hit TikToka

  Raper Drake z nowym utworem "Toosie Slide" podbija TikToka. Wśród gwiazd, które zatańczyły układ do tego nagrania, znalazł się m.in. Robert Lewandowski.

 • Uroczysta premiera "Układu zamkniętego"

  ..."To jest film, który powinni obejrzeć wszyscy, którzy kiedykolwiek mogą decydować o cudzym życiu" - powiedział Bronisław Komorowski. Prezydent wziął udział w czwartek, 4 kwietnia, w uroczystej premierze filmu "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego.

 • "Układ zamknięty": Ładna sztuczka

  Na plakacie do "Układu zamkniętego", najnowszego filmu Ryszarda Bugajskiego, niewinnych widzów atakuje tylko jedno, ale jakże znaczące zdanie: "Jutro mogą przyjść po ciebie!". Atmosfera strachu i napięcia ma prawdopodobnie przyciągnąć do kina tych, którzy marzą, żeby nareszcie wyjść poza nasz ubogi, polski Matrix.

 • "Układ zamknięty": To wydarzyło się naprawdę

  Oklaskami zakończył się w czwartek pokaz prasowy filmu "Układ zamknięty" Ryszarda Bugajskiego. Obraz inspirowany jest prawdziwymi wydarzeniami z 2003 roku, kiedy to niesłusznie oskarżono trzech przedsiębiorców. Film trafi do kin 5 kwietnia.

 • Robert Górski: Każdy widzi to, co chce

  ...dla nas komfortowa, rzadko spotykana sytuacja. Polityczny układ nieustannie się zmienia, ewoluuje na naszych oczach, nie ma mowy o marazmie i nudzie. A to z kolei domaga się jakiejś artystycznej(...) Krasicki Robert Górski urodził się 14 kwietnia 1971 roku w Warszawie. Lider i autor tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Absolwent technikum mechaniki precyzyjnej i wydziału polonistyki Uniwersytetu...

 • Żenujące słowa Roberta Kozyry. Konsternacja w "Mam talent"

  ..."Masz już chłopaka?" - dopytywał Robert Kozyra, zwracając się do 8-letniej uczestniczki programu "Mam talent". Prowadzący nie wiedzieli, jak zareagować.

 • Robert Gonera jako "Determinator"

  ..."Determinator" to nowy serial kryminalny, który dla swoich widzów przygotowuje Telewizja Polska. W tytułowej roli zobaczymy Roberta Gonerę . Partnerować będą mu: Przemysław Sadowski, Marian Dziędziel, Edyta Olszówka, Jan Wieczorkowski, Olaf Lubaszenko i Tomasz Karolak.

 • "Robert Makłowicz" w Kotle Stalingradzkim

  ...oczywiście. Dzięki żołnierzom-kucharzom poznajemy opowieści z zaplecza sześciu operacji zbrojnych, m.in. II wojny światowej, inwazji Układu Warszawskiego na Czechosłowację, czy konfliktu na Bałkanach. Głównym(...), dodajemy trochę humoru, a gdy zbyt zabawna, trochę dramatu". Reżyser "Kucharzy historii" wyznaje tę samą zasadę. Interesujący jest przepis na film dokumentalny Kerekesa. Wzorem Roberta Makłowicza, u boku...

 • Przewodnik rockowy. Robert Plant: Jak sobie nie zaszkodzić

  Wydawało się nam 30 lat temu, że pierwszy solowy album Roberta Planta jest zapowiedzią całej serii świetnych płyt eks-Zeppelinów. A tu nie zdarzyło się nic podobnego.

 • Koniec zdjęć do "Rancza"

  ...zostaną w Wilkowyjach? Jak sukces wyborczy Polskiej Partii Uczciwości wpłynie na układ Kozioł - Czerepach? Kto zastąpi Lucy na stanowisku wójta? W serialu pojawią się nowe postaci, zagrane m.in. przez Wiesława Komasę, Lidię Sadową, Mikołaja Krawczyka. Kolejną serię reżyseruje Wojciech Adamczyk, scenariusz napisał Robert Brutter. Emisja przewidziana jest wiosną 2015 w TVP1.

Zdjęcia na temat: robert układ
Wideo na temat: robert układ
 • "High Life"

  "High Life" to pierwszy anglojęzyczny film francuskiej reżyserki Claire Denis. Gdzieś w odległej galaktyce, poza naszym układem słonecznym. Monte (Robert Pattinson) wychowuje swoją córeczkę Willow w całkowitej izolacji na pokładzie statku kosmicznego. Stał się ojcem wbrew własnej woli - pobrano jego spermę i użyto jej do inseminacji Boyse (Mia Goth). Kiedyś byli częścią załogi eks-więźniów

 • "Operacja Dunaj"

  "Operacja Dunaj" opowiada historię załogi jednego polskiego czołgu, który gubi się podczas najazdu na Czechosłowację i wjeżdża w czeską karczmę. Scenarzyści Robert Urbański i Jacek Kondracki zaczerpnęli z prawdziwych wydarzeń - w czasie inwazji wojsk Układu Warszawskiego na Czechosłowację w sierpniu 1968 roku rzeczywiście zaginął polski czołg. Film jednak nie jest tylko odtworzeniem historycznych

Dyskusje na temat: robert układ