• Informacje na temat:

  robert więckiewicz informacje

Artykuły na temat: robert więckiewicz informacje
 • Robert Więckiewicz: Te filmy aktora trzeba zobaczyć

  We wtorek, 30 czerwca, swoje nieokrągłe 53. urodziny obchodzi jeden z najpopularniejszych polskich aktorów - Robert Więckiewicz. Z tej okazji prezentujemy osiem filmów z jego udziałem, które warto obejrzeć.

 • Więckiewicz i Machulski na gali Oscarów

  Robert Więckiewicz, odtwórca głównej roli w filmie "W ciemności" oraz producent tego filmu Juliusz Machulski będą towarzyszyć Agnieszce Holland podczas niedzielnej gali rozdania Oscarów - powiedziała w środę reżyserka. Do USA Holland wylatuje w czwartek.

 • "Ja teraz kłamię": Więckiewicz na wykrywaczu kłamstw

  Dobry aktor musi umieć kłamać jak z nut? Na pewno taka umiejętność pomaga oszukać publiczność - pozwala zagrać emocje tak, by nikt nie poddawał ich w wątpliwość. W swojej karierze Robert Więckiewicz stworzył wiele wybitnych kreacji i wydawać by się mogło, że jest w stanie oszukać każdego. Dlatego właśnie znaleźliśmy mu ciężkiego przeciwnika - profesjonalny wariograf...

 • Więckiewicz zagrał esbeka

  Funkcjonariusz MSW, który wyczuwa nadchodzący kres komunistycznej władzy w Polsce i pragnie zrobić użytek z pewnych tajnych informacji - to bohater filmu fabularnego "Zwerbowana miłość", grany przez Roberta Więckiewicza.

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • Weekend w kinie: Wajda po raz ostatni

  Aż dziewięć tytułów wchodzi na ekrany naszych kin w piątek, 13 stycznia. Na liście premier są m.in.: ostatni film Andrzeja Wajdy - "Powidoki", thriller "Konwój" z Januszem Gajosem i Robertem Więckiewiczem w rolach głównych, dramat "Ja, Olga Hepnarova" poświęcony ostatniej kobiecie skazanej w Czechosłowacji na karę śmierci oraz chińska superprodukcja "Wielki mur".

 • "Kler": Nowy film Smarzowskiego od 28 września w kinach

  Janusz Gajos, Robert Więckiewicz, Arkadiusz Jakubik i Jacek Braciak grają bohaterów nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. "Kler" trafi na ekrany polskich kin 28 września.

 • Michael Gambon w filmie "Katyń - ostatni świadek"

  Michael Gambon - nominowany do Złotego Globu gwiazdor cyklu "Harry Potter" - wystąpił u boku Roberta Więckiewicza i Piotra Stramowskiego w thrillerze historycznym "Katyń - ostatni świadek".

 • Rola właściwie nie dla mnie

  Dobra passa Roberta Więckiewicza trwa nieprzerwanie od kilku lat. Jego rola w dramacie Grega Zglińskiego "Wymyk" tylko potwierdza jego aktorską klasę. "Ujęło mnie, że Greg zobaczył we mnie pewne rzeczy, których inni może nie dostrzegają, albo są za leniwi, żeby dostrzec. I to mi się bardzo spodobało" - wyznaje bohater filmu.

 • Minister kultury Piotr Gliński: Nie dałem ani grosza na "Kler"

  ...politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży - Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu...