• Informacje na temat:

  robert więckiewicz teatr

Artykuły na temat: robert więckiewicz teatr
 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Robert Więckiewicz z medalem Gloria Artis

  Robert Więckiewicz, a także Paweł Edelman, Jan Peszek, Małgorzata Niemirska i Paweł Huelle - to artyści uhonorowani przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. "Patrzę na dorobek każdego z państwa i dostrzegam rzetelność, wysoką jakość, profesjonalizm, dobry wzór" - mówił minister.

 • Więckiewicz Hitlerem u Machulskiego

  Nowa komedia Juliusza Machulskiego, nawiązująca do II wojny światowej "AmbaSSada", z Robertem Więckiewiczem w roli Adolfa Hitlera i muzykiem Adamem "Nergalem" Darskim w roli Joachima von Ribbentropa, trafi do kin 18 października.

 • Cielecka i Więckiewicz Dulskimi

  ...25 marca w Teatrze Telewizji odbędzie się premiera spektaklu "Moralność Pani Dulskiej" w nowej inscenizacji Marcina Wrony. W obsadzie przedstawienia znaleźli Magdalena Cielecka i Robert Więckiewicz.

 • Jak Więckiewicz grał pijanego

  ..."Każdy kolejny film Wojtka Smarzowskiego przyciąga do kin coraz większą liczbę widzów, więc to nie jest tak, że u nas ludzie chodzą tylko na kino typowo komercyjne: łatwe, lekkie i przyjemne. Nie! Oznacza to, że w Polsce jest widownia, która chce oglądać takie filmy. Która wymaga i chce, by i od niej wymagano" - mówi Robert Więckiewicz.

 • Michael Gambon w filmie "Katyń - ostatni świadek"

  Michael Gambon - nominowany do Złotego Globu gwiazdor cyklu "Harry Potter" - wystąpił u boku Roberta Więckiewicza i Piotra Stramowskiego w thrillerze historycznym "Katyń - ostatni świadek".

 • Niezależny Borys Szyc

  Borys Szyc, znany między innymi z kryminalnej komedii "Vinci" oraz serial u "Oficer", w połowie lipca rozpocznie zdjęcia do niezależnego filmu, w którym partnerować będą mu Agnieszka Grochowska i Robert Więckiewicz.

 • "Śluby panieńskie" według Bajona

  Filip Bajon zekranizuje "Śluby panieńskie" Aleksandra Fredry. W maju rozpoczną się castingi dla aktorów - poinformował producent filmu, Krzysztof Dużyński. Reżyserowi marzy się, by rolę Radosta zagrał Robert Więckiewicz.

 • Zawsze chciał być muzykiem

  Są dwie sceny, z których Paweł Małaszyński nigdy nie zejdzie - ta Teatru Kwadrat i... muzyczna, na której spełnia się razem z zespołem Cochise. "Zawsze chciałem być gwiazdą rocka" - zapewnia artysta.

 • Machulski o Powstaniu Warszawskim

  Reżyseria spektaklu dla Teatru Telewizji, produkcja filmu wojennego i kryminału - nad takimi projektami pracuje Juliusz Machulski, laureat nagrody dla najlepszego reżysera na I Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Odessie.