• Informacje na temat:

  robert wykorzystuje

Artykuły na temat: robert wykorzystuje
 • Więckiewicz wykorzystuje Orleańską

  Już 24 grudnia na ekranach polskich kin zadebiutuje obraz Tadeusza Króla - "Zwerbowana miłość". Główne role w produkcji grają: Robert Więckiewicz, Krzysztof Stroiński i Joanna Orleańska.

 • R. Kelly oskarżony o założenie "erotycznej sekty" i wykorzystywanie kobiet

  Producent i wokalista R. Kelly znów ma problemy z prawem. Policja zbada sprawę zgłoszoną przez kilka kobiet, według których gwiazdor lat 90. jest założycielem sekty, w której więzi kobiety i wykorzystuje je seksualnie.

 • Robert Więckiewicz w 5D

  Roberta Więckiewicza. Obok niego na ekranie pojawią się także: Ewa Kutynia, Mikołaj Woubishet i Weronika Borek. Producentem "4:13 do Katowic" jest spółka East Pictures, która wierzy iż warto inwestować(...) filmu: reżyser i scenarzysta Andrzej Stopa (absolwent katowickiego WRiTv) oraz Piotr Kalkowski (operator i stereograf). Filmowcy wspólnie uznali, że świat filmu nie wykorzystuje w pełni dramaturgicznych...

 • Robert Downey Jr kpi ze związku Taylor Swift i Toma Hiddlestona?

  Tom Hiddleston założył konto na Instagramie. Swojego kolegę postanowił powitać w mediach społecznościowych inny aktor, Robert Downey Jr., który zrobił sobie żart ze związku Hiddlestona z amerykańską wokalistką, Taylor Swift.

 • Robert Biedroń zorganizował w Brukseli pokaz filmu braci Sekielskich

  W PE w Brukseli, z inicjatywy lidera Wiosny, europosła Roberta Biedronia, pokazano we wtorek film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". Projekcji towarzyszyła debata dotycząca pedofili w kościele katolickim w Polsce.

 • Kasia Nova walczy z wykorzystywaniem kobiet ("Hello Hello")

  ...przez lidera i twórcę zespołu Varius Manx, Roberta Jansona. Słowa napisał Andrzej Ignatowski. Piosenka zapowiada zmianę stylu Kasi Novej, do tej pory kojarzonej z muzyką dance. "Noc spędziła w klubie...

 • Nie żyje DJ i producent Robert Miles

  ...i osądów, a przede wszystkim talentu, który odnajdywałem w jego dźwiękach i melodiach" - w taki sposób żegnał swojego kolegę, Joe T Vannelli , jego wieloletni współpracownik. Robert Miles, a właściwie Robert Concina  urodził się we Fleurier, w Szwajcarii. W późniejszych latach mieszkał we Włoszech, a ostatnio przebywał na Ibizie. Karierę zaczął w latach 80. jako DJ w radiu oraz włoskich klubach...

 • Robert Moskwa: Sumy, o których piszą gazety, są nieprawdziwe

  Przed nami ostatni w tym sezonie odcinek "M jak Miłość". Robert Moskwa, czyli serialowy Artur, opowiada o kulisach swojej pracy: komu zrobił psikusa i dlaczego trudno było całować się na planie.

 • Robert Pattinson lubi... sceny rozbierane

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson przyznał, że nie ma problemu ze scenami rozbieranymi. Wręcz przeciwnie - lubi, kiedy kobiety podziwiają jego ciało. Ku radości milionów fanek aktor ponownie pokaże swoje wdzięki w najnowszym filmie "Cosmopolis".

 • Fundacja założona przez Roberta De Niro chce rozpocząć działalność w Polsce

  Do mediów interaktywnych zaliczane są nie tylko gry, lecz także m.in. związane z nimi filmy internetowe. Szansą na rozwój tego segmentu są niezależne organizacje wspierające młodych twórców. Jedną z nich jest Tribeca Film Institute, fundacja założona m.in. przez Roberta De Niro, która zapowiada rozpoczęcie swojej działalności także w Polsce.

Zdjęcia na temat: robert wykorzystuje
Wideo na temat: robert wykorzystuje
 • "Praktykant"

  Robert De Niro gra w filmie Nancy Meyers Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

 • Lewandowscy w odważnej sesji! Sexy?

  Robert Lewandowski umiejętnie wykorzystuje swoją sławę zdobytą na boisku i wiele wskazuje na to, że niebawem wraz z małżonką mogą stać się prawdziwymi polskimi Beckhamami. Annie, która nieustannie grzeje się w jego świetle, na pewno bardzo by na tym zależało. Niedawno Lewandowscy wzięli udział w dość odważnej sesji dla magazynu "Champion". Gazeta zamieściła w sieci krótki reportaż zza kulis

Dyskusje na temat: robert wykorzystuje