• Informacje na temat:

  roberts julia dzieci

Artykuły na temat: roberts julia dzieci
 • Julia Roberts woli róż

  Amerykańska aktorka Julia Roberts pojawiła się w Los Angeles na premierze serialu "Homecoming". Zrobiło się o niej głośno, gdyż 50-letnia gwiazda zaskoczyła młodzieńczym wyglądem i... różową stylizacją.

 • Julia Roberts: Pretty Woman

  Laureatka Oscara, jedna z najsłynniejszych gwiazd współczesnego kina, Julia Roberts, kończy w niedzielę, 28 października, 45 lat. Z tej okazji przypominamy jej najsłynniejsze filmowe kreacje.

 • Julia Roberts w teledysku

  Julia Roberts ( "Ocean's Twelve: Dogrywka" , "Bliżej" , "Uśmiech Mony Lizy" ) po raz pierwszy od czasu urodzenia dzieci w listopadzie 2004 roku wystąpiła przed kamerą. Hollywoodzka gwiazda pojawiła się w teledysku "Dreamgirl" zespołu Dave Matthews Band.

 • Julia Roberts na Broadway'u

  Julia Roberts ( "Uśmiech Mony Lizy" , "Bliżej" ) powróci w przyszłym roku do aktorstwa rolą na scenicznych deskach - gwiazda po urlopie, podczas którego skupiła się wyłącznie na wychowywaniu swych dzieci, wystąpi na Broadway'u w sztuce "Three Days of Rain".

 • Dziwny syn Julii Roberts

  Julia Roberts ( "Erin Brockovich" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ) przypuszczalnie zostanie producentką filmu opartego na powieści "Strange Son". Nie wydana jeszcze drukiem książka, której autorką jest Portia Iverson, opowiada o dwóch matkach autystycznych dzieci. Być może zdobywczyni Oscara obejmie także rolę jednej z głównych postaci.

 • Mrówka Julia Roberts

  Głosem Julii Roberts ( "Full Frontal. Wszystko na wierzchu" , "Uśmiech Mony Lizy" ) przemówi mrówka Hova, bohaterka animowanego filmu "Ant Bully", który powstaje w wytwórni Warner Bros. Nad obrazem pracuje John Davis, twórca przeboju "Jimmy Neutron: Mały geniusz" .

 • Najdroższa Julia Roberts

  Julia Roberts ( "Erin Brokovich" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra " ), mimo porzucenia Hollywood na rzecz macierzyństwa oraz faktu, że nie zagrała żadnej roli w tym roku, jest nadal najwyżej opłacaną aktorką. Jej gaża wynosi okrągłe 20 milionów dolarów za film - tak przynajmniej wynika z corocznego zestawienia magazynu "Hollywood Reporter".

 • Słynna aktorka Julia Roberts znana jest z zaangażowania w akcje charytatywne i pomoc dzieciom. Gwiazda robi obecnie wszystko, by pomóc dziewięcioletniej Abigail Brodsky w walce z poważną chorobą układu nerwowego. Dziewczynka jest ofiarą tzw. syndromu Retta, choroby atakującej dzieci i powodującej utratę mowy i kontroli nad mięśniami.

 • Julia Roberts: Dziewczyna z Georgii

  ...rozwiódł się ze swoją żoną. Julia i Danny mają troje dzieci i choć nieraz mówiło się o ich małżeńskich kłopotach, są razem już 14 lat. Boso na gali Znajomi aktorki podkreślają, że niespełna 49(...)Rzadko się zdarza, by pierwsze takty jakiejś piosenki ("Pretty Woman") natychmiast kojarzyły się z jedną osobą. Jednak w przypadku Julii Roberts wszystko jest możliwe. Pani weterynarz? Historia...

 • Julia Roberts i Daniel Moder: Na przekór plotkom razem od 16 lat

  Julia Roberts i Daniel Moder są małżeństwem od 16 lat. Para rzadko pojawiała się razem, co spowodowało masę plotek na temat ich relacji.

Dyskusje na temat: roberts julia dzieci
 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  Panie Janie, czy o wszystkie swoje dzieci Pan tak dba, finansuje ich start życiowy, pomaga finansowo, wspiera duchowo. Te z pierwszego małżeństwa też Pan tak wspierał i wspiera. Ta Helenka to nie Julia Roberts czy inna Elizabeth Taylor, nie ma co się wysilać.

 • Re: Ameryka zakochała się w polskim filmie!

  Nie przesadzacie, z tym, że podbija Amerykę?? to dorosły facet, a w Ameryce dzieci są już profesjonalistami, jak np. Dakota & Elle Fanning, Abigail Breslin, i wiele innych, co dopiero mowa o dorosłych aktorach, jak np. Julia Roberts, Cameron Diaz, Brad Pitt, John Depp, H. Jackman, itp...