• Informacje na temat:

  roberts zagra

Artykuły na temat: roberts zagra
 • Roberts zagra i wyprodukuje

  Julia Roberts wystąpi w ekranizacji powieści Margot Bervin "Hothouse Flowers". Aktorka oprócz tego, że będzie odtwórczynią głównej roli w filmie, zajmie się także jego produkcją.

 • Julia Roberts zagra za 20 dolarów

  Hollywoodzka supergwiazda Julia Roberts zgodziła się wystąpić w następnym filmie za... 20 dolarów. Musi tak zrobić, gdyż wcześniej dała się nabrać na podstępną sztuczkę George'a Clooney'a.

 • Julia Roberts zagra złą królową

  Julia Roberts wcieli się w rolę złej królowej w filmie opartym na baśni o Królewnie Śnieżce. Historia Śnieżki okazuje się być bardzo chodliwa- w tym samym czasie powstają dwie konkurencyjne produkcje również na podstawie tego dzieła braci Grimm.

 • Julia Roberts zagra u Anjeliki Huston

  Hollywoodzka aktorka Anjelica Huston, córka słynnego amerykańskiego reżysera Johna Hustona ("Skłóceni z życiem", "Sokół maltański, "Honor Prizzich"), postanowiła zadebiutować po drugiej stronie kamery. Już niebawem rozpocznie ona realizację filmu na podstawie satyrycznej powieści Dawna Powella "A Time to Born". W roli głównej zgodziła się wystąpić Julia Roberts.

 • Zagra męża Julii Roberts i zięcia Meryl Streep

  Szkocki aktor Ewan McGregor dołączył do gwiazdorskiej obsady filmu "August: Osage County". Oprócz niego w obrazie będącym adaptacją sztuki teatralnej będzie można zobaczyć laureatki Oscara - Meryl Streep i Julię Roberts.

 • Najlepszy kumpel Julii Roberts

  Richard Jenkins ("Tajne przez poufne") pojawi się obok Julii Roberts w filmie "Eat, Pray, Love".

 • Kontrowersyjna Julia Roberts?

  Hollywoodzka megagwiazda Julia Roberts ( "Meksykanin" , "Wszystko na wierzchu" ) być może zagra niedługo w najostrzejszym projekcie w swej dotychczasowej karierze - remake'u obrazu "Dolina lalek" Marka Robsona z 1967 roku, szokującej opowieści o seksie, narkotykach i rock'n'rollu.

 • Eric Roberts kontra Batman

  Eric Roberts dołączył do obsady "The Dark Knight", sequela filmu "Batman - Początek" . Reżyserem obrazu jest Christopher Nolan, autor głośnego "Memento" .

 • Javier Bardem intryguje Roberts

  Julia Roberts z zaniepokojeniem czeka na spotkanie z Javierem Bardemem na planie ich najnowszego filmu "Eat, Pray, Love", po tym jak widziała jego poruszający występ w obrazie "To nie jest kraj dla starych ludzi".

 • Powrót Julii Roberts?

  To byłaby jej pierwsza rola, odkąd wystąpiła w 2004 roku w filmie "Oceans' Twelve". Julia Roberts ( "Erin Brokovich" , "Bliżej" ), która ogłosiła zakończenie kariery aktorskiej, prowadzi rozmowy w sprawie przystąpienia do obsady filmu "Charlie Wilson's War" - informuje serwis "Variety". Producentem filmu jest Tom Hakns ( "Terminal" , "Kod da Vinci" ), który najprawdopodobniej wystąpi w głównej...

Zdjęcia na temat: roberts zagra