• Informacje na temat:

  rockowy album

Artykuły na temat: rockowy album
 • Rockowy album Eminema

  Fani Eminema, którzy z niecierpliwością oczekują na jego nowy album, będą być może nieco zaskoczeni brzmieniem płyty. Kontrowersyjny raper przyznał bowiem, iż podczas prac nad nią inspirował się muzyką rockową lat 70. Autor przeboju "Real Slim Shady" przyznał, że na albumie będzie słychać sporo gitarowych riffów, a całość ma być bardzo głośna.

 • Weekend: Rockowy Radek Liszewski

  Znany jako lider discopolowej grupy Weekend wokalista Radek Liszewski zaskoczył umiejętnościami gry na perkusji, w dodatku w bardziej rockowych klimatach.

 • Rockowy album Christiny Aquilery

  Christina Aguilera, amerykańska gwiazda muzyki pop, pracuje nad nowym rockowym albumem. Materiał, który na nim się znajdzie, będzie dla fanów sporym zaskoczeniem. Co ciekawe, przy dźwiękach(...) Blondes, która napisała utwory na ostatni album Pink.

 • Rockowo-metalowe święta 2019: Czy prezydent był w tym roku grzeczny?

  ...całego pozytywnego zamieszania pojawili się m.in. Michael Bruce, Neal Smith i Dennis Dunaway , czyli członkowie oryginalnego składu zespołu Alice Coopera; uznany na całym świecie blues-rockowy(...) szyldem Rob Halford With Family & Friends). Album z rockowo-metalowymi interpretacjami bożonarodzeniowych klasyków i garścią premierowych kompozycji trafił na sklepowe półki w październiku. "Nagranie tej...

 • "Appetite For Destruction" rockowy album wszech czasów

  Brytyjska sieć sklepów HMV oraz ukazujące się na Wyspach branżowe miesięczniki "Classic Rock" i &qout;Metal Hammer", ogłosiły wyniki na najlepszy rockowy album wszech czasów. Triumf odniosła wspaniała debiutancka płyta zespołu Guns ̵N Roses "Appetite For Destruction" z 1987 roku. Miejsce drugie przypadło słynnej czwartej płycie grupy Led Zeppelin.

 • "Master Of Puppets": najlepszy album heavy rockowy

  ..."Master Of Puppets", legendarna już płyta Metalliki z 1986 roku, została uznana przez czytelników amerykańskiego magazynu muzycznego "Revolver" najlepszym albumem heavyrockowym wszech czasów.

 • Rockowy Timberlake?

  Czy nowy album Justina Timberlake'a będzie przypominał dokonania legendarnych amerykańskich grup Allman Brothers Band i Lynyrd Skynyrd? W jednym z wywiadów gwiazdor muzyki pop stwierdził, że być może skieruje swą twórczość w stronę rocka z południa Stanów Zjednoczonych.

 • Rockowe Grammy

  ..."Elephant". Rockowy album roku to zaś "One By One" Foo Fighters. Zespół Dave'a Grohla pokonał w walce o nagrodę między innymi płyty Audioslave, Nickelback i wspomnianego wyżej Evanescence. Wyróżnienia(...). Zdaniem przyznającej wyróżnienia Narodowej Akademii Sztuk i Nauk Nagraniowych (National Academy Of Recording Arts And Sciences) najlepszym rockowym nagraniem instrumentalnym była kompozycja "Plan B" Jeffa...

 • Katarzyna Pietras szykuje solowy album: Zobacz teledysk "Późno"

  .... Cate Likes Candy zaistnieli jednak w realu - jako zespół rockowy złożony z samych superbohaterów. To tak jakby połączyć Batmana, Spidermana, Kobietę Kot, Hulka i TurboDymoMana - nigdy nie wiesz, co się stanie!" - mogliśmy przeczytać wówczas w informacji o zespole. Grupa wydała imienny album, ale nie zrobiła kariery. Katarzyna Pietras pojawiała się na koncertach mamy w roli chórzystki...

 • Wybierz rockową Superjedynkę

  Myslovtiz odebrał już Superjedynkę za najlepszym album rockowy - za "Korova Milky Bar". "Happiness Is Easy" - choć nie przyniósł tak wielkich przebojów jak wcześniejsze albumy Myslovitz - osiągnął poziom(...). Oczekiwania związane z drugim albumem były zatem spore. Tym razem zespół przygotował 12 utworów, trwających w sumie ponad godzinę. "Zaprzepaszczone siły..." po kilku miesiącach pokryły się Złotem (15 tysięcy...

Zdjęcia na temat: rockowy album