• Informacje na temat:

  rockowy sylwester

Artykuły na temat: rockowy sylwester
 • Nergal, Skiba i Wiśniewski komentują film "Nic się nie stało" Sylwestra Latkowskiego

  Wbrew temu, co zapowiadał Sylwester Latkowski oraz Telewizja Polska, film nie opowiada o praktykach pedofilskich w polskim show-biznesie i o zamieszanych w to celebrytach. Dokument "Nic się nie stało(...) Krzysztof Skiba . "Mój związek z Zatoką Sztuki w Sopocie był taki, że w 2014 roku w namiocie przy klubie współorganizowałem festiwal rockowy, na którym grało 10 zespołów. Impreza odbywała się pod...

 • Sylwester 2019/2020 w Krakowie: kogo zobaczymy na scenie?

  Tegoroczny Sylwester w Krakowie to trzy lokalizacje z międzypokoleniową rozrywką. Sceny staną na Rynku Głównym, w nowohuckiej Alei Róż i na Rynku Podgórskim.

 • Specjalnie na sylwestra: Rockowe utwory z procentami

  Przed nami szampańska zabawa sylwestrowa. Zanim wzniesiemy noworoczny toast warto wybrać muzykę, która będzie towarzyszyć nam podczas tej imprezowej nocy. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy zestawienie polskich utworów rockowych, w których nie tylko szampan leje się strumieniami, a wszelakie alkohole są motywem przewodnim. Słuchajcie i balujcie, na zdrowie!

 • Sylwester z Dwójką: Natalia Oreiro będzie świętowała rocznicę ślubu w Zakopanem

  31 grudnia Natalia Oreiro wystąpi na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem. Tego dnia będzie świętowała także 18. rocznicę ślubu z muzykiem Ricardo Mollo.

 • Smokie czy Chris Norman gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem? Kto tak naprawdę wystąpi?

  ...? Sam Norman zawsze odpowiadał na to pytanie wymijająco. Zagraniczne media twierdziły, że Chrisowi nie odpowiadał rockowy styl życia, który prowadzili jego koledzy z zespołu. Zamiast zakrapianych...

 • Sylwester z Polsatem: Michał Szpak zdradza tajemnice o swoich kreacjach

  ...też w mrocznej" - zdradza wokalista. Sylwester z Polsatem 2019/2020 kolejny raz odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie . Widzowie usłyszą tam m.in. dwa polskie przeboje tego roku: "Ona...

 • Gramy w sylwestra - zatroszcz się tylko o gości

  Sylwester tuż, tuż. Jak zwykle pomożemy Wam przygotować najlepszą imprezę w mieście. Ty zadbaj o jadło i napoje oraz zatroszcz się o gości. My zadbamy o najważniejszy składnik imprezy czyli o muzykę - RMFon.pl z tej okazji odpala cztery nowe stacje!

 • Sylwester z gwiazdami

  Większości osób ostatni dzień w roku kojarzy się z beztroską zabawą. Jednak dla sporej ilości polskich muzyków sylwester to po prostu normalny dzień (a w zasadzie późny wieczór) pracy. W tym roku pracować będą m.in. Wilki, T.Love, Golec uOrkiestra, Blue Cafe i Kasia Kowalska. Spora grupa znanych wykonawców powita jednak Nowy Rok w rodzinnym gronie.

 • ​Sylwester we Wrocławiu pod hasłem "Kolory radości"

  "Kolory radości" to hasło tegorocznej zabawy sylwestrowej organizowanej na wrocławskim Rynku. Głównym punktem repertuaru będzie podróż przez polskie przeboje ostatniego stulecia. W ten sposób organizatorzy chcą nawiązać do setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Tomasz Kammel: Sylwester tylko we Wrocławiu

  Sylwester telewizyjnej "Dwójki" we Wrocławiu poprowadzi nie kto inny, jak Tomasz Kammel. W obowiązkach konferansjerskich wesprą go Halina Mlynkova, Barbara Kurdej-Szatan i Maciej Musiał.