• Informacje na temat:

  rod stewart czy ma dzieci

Artykuły na temat: rod stewart czy ma dzieci
 • Rod Stewart kompletuje obsadę do filmu o sobie

  Rod Stewart niejednokrotnie mówił wprost, że chciałby wystąpić w filmie o sobie. Najchętniej reżyserowanym przez Martina Scorsese. Ale wobec braku odpowiedzi z branży filmowej, wymyślił inne rozwiązanie. Pytanie, czy lepsze.

 • Rod Stewart kompletuje obsadę do filmu o sobie. Kto zagra wokalistę?

  Brytyjski piosenkarz Rod Stewart niejednokrotnie mówił wprost, że chciałby wystąpić w filmie o sobie. Najchętniej reżyserowanym przez Martina Scorsese. Ale wobec braku odpowiedzi z branży filmowej, wymyślił inne rozwiązanie. Pytanie, czy lepsze.

 • Rod Stewart i Penny Lancaster są razem od 20 lat. Co modelka pokazała na Instagramie?

  ..."20 lat miłości i szczęścia" - napisała na Instagramie Penny Lancaster, która od dwóch dekad związana jest z Rodem Stewartem. Z tej okazji opublikowała dwa zdjęcia pokazujące, jak zmienili się w tym czasie.

 • Rod Stewart opowiedział o walce z rakiem. Nikt nie wiedział o chorobie

  Ponad dwa i pół roku po diagnozie Rod Stewart ujawnił publicznie, że zdiagnozowano u niego raka prostaty. 74-letni wokalista wystąpił podczas imprezy na rzecz Prostate Project, gdzie zaapelował do uczestników o regularne badania u lekarza.

 • Rod Stewart odebrał tytuł szlachecki

  We wtorek (11 października) Rod Stewart odebrał z rąk księcia Williama tytuł szlachecki przyznany mu w czerwcu z okazji 90. urodzin królowej Elżbiety II - podało biuro prasowe pałacu Buckingham.

 • Kobieciarz Rod Stewart: W Łodzi z rodziną

  Od kilku lat wierny mąż, wcześniej jeden z największych kobieciarzy w historii rocka - Rod Stewart w sobotę (28 maja) wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Rod Stewart przed wizytą w Polsce: Jestem szczęściarzem

  W drugiej połowie lutego na dwa koncerty do Polski przyjedzie Rod Stewart. Będzie to już piąta wizyta 72-letniego wokalisty w naszym kraju. "Ogromnie entuzjastyczna publiczność" - to pierwsze skojarzenie sir Roda z Polską.

 • Zaręczyny Roda Stewarta

  Sprawdziły się krążące od końca 2004 roku pogłoski. Rod Stewart, 60-letni szkocki wokalista, poślubi swoją dziewczynę Penny Lancaster. Modelka (33 l.) przyjęła oświadczyny muzyka podczas rodzinnego pobytu w Paryżu. Ślub planowany jest w tym roku, jak Stewart ureguluje sprawy związane z rozwodem ze swoją drugą żoną Rachel Hunter (od 1999 roku są w separacji).

 • Przewodnik rockowy. Rod Stewart: Wino, kobiety i śpiew

  Czas wcale się go nie ima i mimo upływu dziesięcioleci jest jak dobre wino, obok siebie ma kolejną piękną kobietę i wciąż wspaniale śpiewa. 14 września brytyjski wokalista Rod Stewart wystąpi w Rybniku.

 • Kristen Stewart: Romanse i skandale

  Mało kto może pochwalić się tak imponującym bilansem dokonań w ciągu jednego roku. Poczynając od listopada 2011, Kristen Stewart zagrała w filmie, który okazał się ogromnym kasowym sukcesem; przestała ukrywać swój wieloletni związek z ekranowym partnerem; zagrała w kolejnym kinowym przeboju; wdała się w skandalizujący romans; zerwała ze swoim chłopakiem, a następnie do niego wróciła.